چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸
کد خبر56596

شهردار منطقه ۵ تبریز:
کانال «یارشهر» پل ارتباطی بین شهروندان و مدیران شهری است

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

شهردار منطقه ۵ تبریز گفت: اقدام اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در راه اندازی کانال ارتباطی «یارشهر»، رویکردی خوب برای ارتباط دو سویه بین مجموعه شهرداری تبریز و شهروندان است.

میرعلی اصغر نساج با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» در دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: شهروندان از طریق این کانال ارتباطی در فضای مجازی مسائل فرهنگی، خدماتی و شهری در هر نقطه شهر را منعکس می‌کنند و شهرداری نیز نسبت به پیگیری این مسائل اقدام می‌کند.

او «یارشهر» را پل ارتباطی بین شهرداری و شهروندان دانست و افزود: مردم از طریق این کانال ارتباط خوبی با مجموعه برقرار کرده اند و مسائل و مشکلات شهری را برای آن ارسال می‌کنند. ما نیز به طور دائم یارشهر را رصد می‌کنیم تا انتقاد حتی یک شهروند نیز بی پاسخ نماند.

نساج همچنین خاطرنشان کرد: در این بین پایگاه خبری «شهریار» نیز تمامی اخبار شهرداری را پوشش می‌دهد و حتی کوچکترین اخبار شهری در شهریار منعکس و برای شهروندان اطلاع رسانی می‌شود.

شهردار منطقه ۵ تبریز یادآور شد: هر قدر مردم بیشتر از این اخبار اطلاع یابند، به همان اندازه اعتماد بین مردم و مسئولین و دستگاه‌های دولتی افزایش می‌یابد. برای کاهش این فاصله و افزایش اعتماد، رسانه ها باید به طور صادقانه و بدون غرض قدم بر دارند.

او با اشاره به استقبال شهروندان از نمایشگاه مطبوعات استانی، گفت: استقبال مردمی نشان می‌دهد هنوز موضوع کتاب و کتابخوانی، خبر و رسانه در جامعه ما زنده است و قدم‌های خوبی در این زمینه برداشته می‌شود و شهروندان نیز استقبال خوبی از این مباحث دارند.

نساج در پایان تصریح کرد: همواره اعتقاد داشته ام هر قدر رسانه‌ها فعال تر باشند به همان اندازه در جامعه ما مشکلات و تخلافات کاهش یافته و شفافیت حاکم می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =