چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
کد خبر56590

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز:
جشنواره «شهر و رسانه» نمودی از تقویت ارتباط مدیران شهری و شهروندان است

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز گفت: جشنواره «شهر و رسانه» در حقیقت جشنواره شهر و مردم است و می‌تواند کارکردهای مثبتی در پی داشته باشد.

مسعود برزگر جلالی با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» اظهار داشت: رسانه رکن چهارم دموکراسی است و همین باعث شده است که رسانه جزو مهمترین و موثرترین حوزه‌های مدیریت اعم از مدیریت شهری، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و... باشد.

او از رسانه به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان نام برد و افزود: هر قدر این ارتباط هدفمندتر و موثرتر باشد، باعث می‌شود اشتباه‌های ما در مدیریت شهری کاهش یافته و پاسخگویی به مطالبات مردم نیز افزایش یابد.

برزگر جلالی یادآور شد: جشنواره‌هایی مثل جشنواره «شهر و رسانه» نمودی از تقویت ارتباط  مدیریت شهری و شهروندان است چرا که حقیقتا رسانه، بلندگو و تریبون شهروندان است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز خاطرنشان کرد: این جشنواره می تواند کارکردهای مثبتی داشته باشد به شرطی که نقاط منفی و نکات مربوط به نارضایتی‌های شهروندان از حوزه مدیریت شهری را نیز منعکس کنیم.

او همچنین پایگاه خبری شهریار را رسانه ای خوب برای انعکاس اخبار و فعالیت‌های مجموعه شهرداری دانست و گفت: در کنار این اخبار می توانیم مسائل مردم و مشکلات شهری را هم در این رسانه منعکس کنیم تا مردم ببینند ما در کنار عملکرد خود نگاهی به مشکلات نیز داریم. همچنین دلایل حل نشدن برخی موضوعات را برای مردم تشریح کرده و برای آنها نظر کارشناسی و قانع کننده داشته باشیم.

برزگر جلالی در پایان خاطرنشان کرد: در بحث مدیریت شهری به جهت گستردگی فعالیت‌ها و تنوع خدماتی که شهرداری‌ها ارائه می‌دهند، همواره به صورت شبانه روزی از بدو تولد تا مرگ، مردم با شهرداری در ارتباط هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 17 =