چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
کد خبر56589

مدیرکل کانون پرورش فکری در غرفه «شهریار»
تبریز برای رسیدن به «شهر دوستدار کودک» ظرفیت کافی را دارد

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی گفت: در تبریز امکانات، ظرفیت‌ها و نیروهای متخصص برای ساختن شهر دوستدار کودک وجود دارد.

علی بینش با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» اظهار کرد: شهر دوستدار کودک یک طرح فوق‌العاده است که اگر بتوانیم آن را در تبریز به طور کامل عملیاتی کنیم، نتایج خوبی خواهد داشت.

او یادآور شد: ۳کتابخانه سیار و ۷مرکز فرهنگی و هنری کانون پرروش فکری در کنار فرهنگسراهای مختلف شهرداری تبریز بستر این شهر را برای تبدیل شدن به شهر دوستدار کودک فراهم کرده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: بنیان تمام برنامه‌ریزی‌های شهری مباحث فرهنگی است و اگر فرهنگ را در تمام ابعاد مد نظر قرار بدهیم، سرمایه‌گذاری‌های دیگر راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر به ثمر خواهد نشست.

او عنوان کرد: شهرداری تبریز با فعالیت‌های مختلف از جمله آموزش شهروندی می‌تواند در تربیت شهروند فرهنگ‌پذیر گام‌های موثری بردارد.

بینش در پایان اضافه کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با شهرداری تبریز در حوزه‌های مختلف تعاملات خوبی دارد و امیدواریم این تعاملات روز به روز گسترش یافته و سازماندهی شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =