سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
کد خبر56588

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز:
اخبار «شهریار» دقیق و مستند است

غرفه شهریارنیوز در دهمین نمایشگاه کتاب و مطبوعات

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز اخبار منتشر شده در ‍ پایگاه خبری شهریار را دقیق و مستند دانست و گفت: شهریار می تواند در کنار انعکاس اخبار مجموعه مدیریت شهری عملکرد مدیران شهری را نیز به چالش بکشد.

علیرضا اصغری با حضور در غرفه پایگاه خبری شهریار، اظهار داشت: اخبار شهریار-دقیق-و-مستند-است">شهریار دقیق و مستند است؛ انتقاد و به چالش کشیدن مدیران در حوزه های مختلف می تواند منجر به اتفاقات مبارک برای شهرمان باشد.

او همچنین با ارایه پیشنهادی ادامه داد:شهریار-دقیق-و-مستند-است">شهریار همچنین می تواند با راه اندازی کانال ارتباطی به طور سریع تر با شهروندان در ارتباط باشد. به طوری که شهروندان مشکلات و مسایل خود را از طریق آن کانال ارتباطی با مسئولان در میان بگذارند تا سریع تر نسبت به رفع آن موارد اقدام شود.

اصغری با قدردانی از مجموعه اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در خصوص نشر به موقع و صحیح اخبار، تصریح کرد: به طور بیست و چهار ساعته مطالب شهریار-دقیق-و-مستند-است">شهریار را رصد می کنم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار داشت:‌ همان طور که رهبر معظم انقلاب به انتشار امیدبخش تاکید داشته اند این موضوع باید در عملکرد ما نیز نمود داشته باشد.

او در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم انعکاس رویدادهای شهری تنها در انتشار اخبار خلاصه نشود و با تحلیل ها و گزارش های تفصیلی از سوی شهریار-دقیق-و-مستند-است">شهریار  بتوانیم زوایای بهتر و مختلفی از اخبار را مد نظر قرار دهیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 2 =