یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۷
کد خبر56548

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز:
سخنان شهردار تبریز در صدور ابلاغیه تبدیل وضعیت موثر بود

یکصد و چهل و سومین جلسه شورای اسلامی

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: دفاعیات شهردار تبریز در جلسه بررسی طرح تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری نقش مهمی در تصویب و ابلاغ بخشنامه داشت.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه سخنان شهردار تبریز و دفاعیات او از طرح ساماندهی نیروهای شهرداری نقش مهمی در تصویب و ابلاغ این طرح داشت گفت: اگرچه این بخشنامه تنها در خصوص کارکنان دولت به تصویب رسیده اما امیدواریم تا پایان مجلس شورای اسلامی این طرح در خصوص تمام کارکنان حوزه خدماتی و صنعتی نیز اعمال شود.

او با اشاره به حضور شهردار تبریز در جلسه بررسی طرح به عنوان نماینده شهرداران کشور افزود: دفاع شهردار تبریز باعث شد که این طرح پس از سال ها تلاش برای اجرای به شهرداری ها ابلاغ شود.

سخنگوی شورای شهر تبریز گفت: این طرح با تمام مشکلات موجود ابلاغ شده و برای اجرای صحیح آن باید تمام تلاش خود را به کار ببریم.

کریم صادق زاده گفت: اصلاح قانون قراردادهای کار موقت در اختیار مجلس شورای اسلامی است و امیدواریم مجلس در خصوص این نگرانی جامعه کارگری اقدام کند.

او ادامه داد: در گام اول ایثارگران و دارندگان تحصیلات دانشگاهی ساماندهی شده و در گام های بعدی بقیه کارکنان خدماتی شهرداری ساماندهی می شوند.

عضو شورای شهر تبریز تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری را تحول اساسی در شهرداری های کشور دانست و اظهار داشت: با آزمون های مختلف میزان کارآمدی نیروها مشخص خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 3 =