پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد خبر56525

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:
طرح های مشترک شهرداری تبریز و آموزش و پرورش استان، الگوی سایر شهرها شده است

تفاهم نامه آموزش و پرورش

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: طرح‌های مشترک اجرایی شده بین شهرداری تبریز و آموزش و پرورش استان تبدیل به مبنا و الگویی جهت اجرا در سطح کشور شده است.

به گزارش شهریار، جعفر پاشایی در جلسه امضای تفاهم نامه مشترک بین شهرداری تبریز و اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در خصوص طرح «توسعه ورزش دانش آموزی در مدارس تبریز»، اظهار داشت: طرح‌های زیادی بین آموزش و پرورش استان و شهرداری تبریز اجرا شده است که طرح توسعه ورزش دانش آموزی، درخت کاری، آموزش شهروندی و شهرداران مدارس  از جمله این طرح‌ها است.

پاشایی افزود: در بحث اعتیاد دانش آموزی استان ما از بین۳۱ استان کشور در ردیف ۳۱ قرار دارد که این نشان دهنده  همت و پشتکار و همدلی و یکدلی مسئولین استان است.

او تاکید کرد: یکی از طرح‌های تاثیر گذار در حوزه فرهنگی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی طرح توسعه ورزش دانش آموزی است.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی یادآور شد: با اجرای این طرح، ۲۸ همکار، ۲۸ کلاس و ۲۸ کانون در ۱۲ رشته ورزشی در استان در این طرح در نظر گرفته شده است که ۷۷۷ دانش آموز مستعد در مناطق محروم از طرح توسعه ورزش دانش آموزی در سطح استان بهره مند می‌شوند.

پاشایی یادآور شد: طرح توسعه ورزشی دانش آموزان مستعد در مناطق محروم استان برای اولین بار در سال ۹۷ در تبریز اجرا شده ودر سال جاری هم ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 4 =