شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱
کد خبر56086

در جلسه هماهنگی مسیر گشایی خیابان شهید شریفی عنوان شد؛
عملیات اجرایی مسیرگشایی شهید شریفی به زودی آغاز می‌شود

تبریز

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز از ادامه طرح مسیرگشایی خیابان شهید شریفی خبر داد و گفت: با پایان مراحل تملک و آزادسازی، عملیات اجرایی این پروژه به زودی آغاز می‌شود.

به گزارش شهریار، کریم صادق زاده در جلسه هماهنگی اجرایی مسیر گشایی خیابان شهید شریفی که با حضور فریدون بابایی اقدم عضو شورای شهر تبریز، رسول وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰ تبریز، مهدی ایمانزاده معاون مالی و اقتصادی، رضا عبادی مدیر املاک منطقه ۱۰ و تعدادی از اهالی محل در اتاق جلسه شهرداری منطقه ۱۰ برگزار شد گفت: از ابتدای سال پیگیری های زیادی در خصوص مسیرگشایی خیابان شهید شریفی انجام شده و خوشبختانه با هماهنگی شهرداران مناطق ۱۰ و چهار مسیر گشایی در این مسیر وارد فاز جدیدی شد و عملیات اجرایی و تملک این مسیر با استقرار اکیپ املاک این دو ‌منطقه در محل آغاز می شود.

وی اظهار داشت:  با توجه به اینکه خیابان مذکور در یک منطقه کم برخوردار، قشر کارگری و بازنشستگی می باشد نیاز است توجه ویژه در جهت رفاه و آسایش اهالی، کارهای عمرانی با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

رسول وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰ تبریز نیز در این جلسه با بیان اینکه منطقه ۱۰ جزو مناطق کم برخوردار شهر تبریز است، تصریح کرد: همراهی مردم در مسیر گشایی ها بسیار مهم است.

وی گفت: مسیر های مشترک بسیار مهم است و اگر روش کار و سیاست کاری برابر اتخاذ نشود مشکلات زیادی پیش می آید.

وظیفه شناس با بیان اینکه این پروژه با هدف اتصال خیابان شربت زاده  به سه راهی بهشتی طراحی شده ‌است، خاطر نشان کرد: رویکرد شهرداری منطقه ده در حوزه عمران، بهره‌گیری مطلوب از فرصت محدود فصل عمرانی است؛ از این رو توان عمرانی منطقه را به کار خواهیم گرفت تا در کوتاه‌ترین زمان شاهد بهره‌برداری از این پروژه باشیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 12 =