پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
کد خبر56075

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز:
کارمند ورزشکار عملکرد بهتری دارد

سعید نیکوخصلت

کارمندان ورزشکار در ارتباط بین بخشی و انجام وظایف محوله عملکرد بهتری دارند.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت عضو هیئت رئیسه شورای شهر تبریز در مراسم اختتامیه مسابقات والیبال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری (جام شهدای بسیج) با بیان مطلب فوق، گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی می‌توانست این مسابقات را برگزار نکند اما اینکه تلاش می‌کنند تا کارهای جدید و خوبی انجام دهند، قابل توجه است. کارکنانی که در این مسابقات شرکت کردند نیز کار بزرگی انجام دادند چون نشان دادند که می‌خواهند تغییر کنند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش در سلامتی اقشار مختلف جامعه به ویژه کارمندان گفت: با برگزاری و شرکت در این مسابقات نشان دادیم که در وهله اول برای سلامتی‌مان ارزش قائل هستیم چراکه کارمندی که ورزشکار باشد، مرخصی استعلاجی کمتری خواهد داشت و همه از او راضی هستند.

نیکوخصلت اظهار کرد: آمار نشان می‌دهد که کارمندان ورزشکار در ارتباط بین بخشی و انجام وظایف محوله عملکرد بهتری دارند. برگزاری این مسابقات باعث ایجاد شبکه‌های بین کارکنان می‌شود که به منزله ثروت است. بدین ترتیب ورزش می‌تواند با تقویت رفتار سازمانی، اتحاد بیشتر کارکنان و ... این ثروت را ایجاد کند.

این قهرمان سابق کاراته، افزود: مدال‌ها، نمادهای ظاهری هستند اما اصل این است که فرد با اخلاق باشد و تلاش خود را برای موفقیت انجام دهد. امام علی (ع) نیز می‌فرماید "کسی که بتواند خودش را کنترل کند، قهرمان است". ما نیز می‌خواهیم تمام تلاشمان را انجام دهیم و با کمک به یکدیگر به موفقیت برسیم. حتی در صورت عدم کسب نتیجه، اگر ما تمام تلاشمان را کرده و راضی باشیم، قهرمان هستیم.

وی ادامه داد: به نوعی یک جراحی در ورزش شهرداری صورت گرفته و برای رشد بیشتر به زمان نیاز دارد. برگزاری چنین المپیادهایی تأثیر زیادی در این راستا دارد.

نیکوخصلت در پایان گفت: از همکارانم در شورای شهر که حامی ورزش شهرداری بوده و نگاه مثبتی نسبت به این موضوع دارند تشکر می‌کنم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 0 =