پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
کد خبر56074

فرمانده حوزه ۳ بسیج شهرداری تبریز:
المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری موجب افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم می شود

حاج جلیل باحجب

برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری (جام شهدای بسیج) موجب افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم و رفاقت و صمیمیت بین کارکنان سازمان‌ها و مناطق مختلف شهرداری می شود.

به گزارش شهریار، جلیل باحجب، فرمانده حوزه ۳ بسیج شهرداری در مراسم اهدای مدال و جام های مسابقات والیبال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری (جام شهدای بسیج) با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای برگزاری این مسابقات اظهار کرد: برای نخستین بار مسابقاتی به عنوان المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز در ۱۰ رشته ورزشی برگزار می‌شود که رقابت های تعدادی از این رشته‌ها برگزار شده و برخی دیگر نیز به زودی برگزار می شود.

وی افزود: از اعضای شورای شهر، مدیرکل حراست شهرداری تبریز، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و تمام کسانی که در برگزاری این المپیاد مشارکت داشتند، تشکر می‌کنم.

باحجب ادامه داد: امیدوارم این المپیاد موجب خیر و برکت بوده و بین کارکنان مناطق و سازمان‌های مختلف صمیمیت و رفاقت بیشتری ایجاد کند. وظیفه اصلی ما خدمت به مردم عزیز و شهید پرورمان است. امیدوارم این مسابقات موجب نشاط و افزایش روحیه خدمت رسانی به مردم عزیز باشد.

فرمانده حوزه ۳ بسیج شهرداری تبریز اظهار کرد: این مسابقات چند پیام دارد که یکی از آنها مربوط به مباحث اخلاقی است. در مسابقات برگزار شده از تمام رشته های این المپیاد، همه بازیکنان و شرکت کنندگان اخلاق را رعایت کردند که از همه آنها تشکر می کنم.

وی در رابطه با برگزاری این المپیاد در ۱۰ رشته افزود: قبلا برخی مسابقات به صورت تک رشته ای در شهرداری برگزار شده اما اینکه مسابقات به صورت المپیاد و در ۱۰ رشته انجام شود، برای نخستین بار رخ می دهد. واقعا این المپیاد برنامه بی نظیری است. باحجب در پایان گفت: نظم و انضباط نیز به خوبی در برگزاری این رقابت‌ها مشهود بود. برنامه ریزی مسئله مهمی است که عزیزانمان در این رابطه سنگ تمام گذاشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 6 =