پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
کد خبر56071

جام شهدای بسیج؛
شهرداری منطقه (۱) قهرمان مسابقات والیبال کارکنان شهرداری تبریز شد

جام شهدای بسیج

تیم والیبال شهرداری منطقه (۱) با پیروزی برابر تیم سازمان آتش‌نشانی، عنوان قهرمانی مسابقات والیبال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) را کسب کرد.

به گزارش شهریار، دیدارهای مرحله پایانی مسابقات والیبال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری (جام شهدای بسیج) ظهر امروز (پنجشنبه) در سالن شهروند برگزار شد.
در دیدار رده‌بندی این رقابت‌ها پایگاه شهید توانا به مصاف شهرداری منطقه (۲) رفت با نتیجه دو بر صفر مغلوب شد تا به کسب عنوان چهارمی بسنده کند.
در دیدار فینال نیز تیم‌های شهرداری منطقه (۱) و سازمان آتش‌نشانی با یکدیگر دیدار کردند که این بازی با برتری دو بر صفر شهرداری منطقه (۱) به پایان رسید.
بر این اساس تیم‌های شهرداری منطقه (۱)، سازمان آتش‌نشانی و شهرداری منطقه (۲) به ترتیب عناوین اول تا سوم مسابقات والیبال کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) را از آن خود کردند. کاپ اخلاق مسابقات نیز به تیم پایگاه شهید توانا رسید. پس از پایان این مسابقات مراسم اهدای مدال و کاپ این رقابت‌ها نیز در همین سالن و با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری تبریز برگزار شد.

نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز با همکاری پایگاه شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و حوزه ۳ بسیج شهرداری تبریز در حال برگزاری  است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 8 =