دوشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
کد خبر56007

با حکمی از سوی شهردار تبریز؛
شهردار جدید منطقه ۸ تبریز منصوب شد

معارفه مدبر

شهردار جدید منطقه ۸ تبریز با حکمی از سوی شهردار تبریز منصوب شد.

به گزارش شهریار، طی حکمی از سوی ایرج شهین باهر شهردار تبریز «علی مدبر» به عنوان شهردار منطقه ۸ تبریز منصوب شد.

وی پیش از این سابقه مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و شهرداری منطقه ۸ تبریز را در کارنامه خود دارد.

آیین تودیع و معارفه شهردار منطقه ۸ تبریز امروز با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز و کاشتکار مدیر کل بازرسی شهرداری تبریز برگزار شد.

قائم مقام شهردار تبریز در این مراسم تغییرات سازمانی را در راستای افزایش بهره وری سازمانی، لازم و ضروری دانسته و اعلام کرد: تغییر و تحولات سازمانی نشان ضعف یک مدیر یا نشان قوت مدیر دیگر نیست بلکه تغییرات لازمه هر سازمانی است تا با انرژی جدید و مضاعف در راستای بهبود عملکرد سازمانی قدم هایی برداشته شود.

او از شهرداری منطقه ۸ تبریز به عنوان مهمترین نقطه کلانشهر تبریز و اتاق پذیرایی شهر یاد کرده و افزود: مدیریت در شهرداری منطقه تاریخی فرهنگی شهر، روحیه خاص و همتی مضاعف نیاز دارد، چرا که کار کردن در این منطقه نیازمند تجربه و خوش فکری در راستای هویت بخشی و احیاء بافت تاریخی شهر است.

موسایی در ادامه گفت با توجه به حساسیت مکانی منطقه و نیازمند بودن به یک مدیر با تجربه و خوش فکر، دکتر شهین باهر، شهردار تبریز تصمیم گرفتند علی مدبر که سالیان سال تجربه مدیریت این منطقه را در سوابق خود داشته و علاوه بر شناخت عالی از منطقه، تعامل خوبی با بازاریان و ساکنین منطقه دارد را به عنوان سرپرست جدید منطقه تاریخی فرهنگی شهر انتخاب کنند.

او  از مدبر به عنوان یکی از خلاق ترین و فعالترین شهرداران تاریخ شهرداری منطقه ۸  نام برده و اقدامات وی در طول دوران شهرداری اسبق خود در منطقه را بسیار ارزنده و به یادگار ماندنی توصیف کرد.

موسایی همچنان از زحمات چند ماهه سرپرست موقت منطقه ۸، عبداللهی تقدیر و تشکر کرده و عملکرد چند ماهه ایشان را مخصوصا در حوزه شهرسازی بسیار ارزشمند خواند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 3 =