شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
کد خبر55910

با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی؛
جلسه بررسی مشکلات فرصت ها و فرآیند بودجه های عمرانی منطقه ۱ برگزار شد

تبریز

با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیر کل دفتر برنامه و بودجه شهرداری تبریز، شهردار منطقه ۱ و معاونین و مدیران مربوطه، جلسه بررسی مشکلات فرصت ها و فرآیند بودجه های عمرانی منطقه ۱ برگزار شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه موحدنیا معاون برنامه ریزی شهرداری تبریز به نقش مهم پروژه های عمرانی شهرداری تبریز که بسیار حائز اهمیت بوده و در شرایط فعلی و اقتصادی کشور رشد قابل توجهی داشته است اشاره و بیان داشت: شهرداری تبریز در بین شهرداری های کشور بسیار نمونه بوده و در اجرای پروژه‌های ریز و کلان توانسته درصدر خبرها باشد و نیاز است با رفع برخی نواقص آنها در بخش‌های عمران و پروژه های مربوطه اهتمام جدی ورزید.

 وی همچنین به اثر گذاری پروژه های محله محور در این منطقه و پیشرفت قابل توجه آنها اشاره و گفت: منطقه ۱ به لحاظ اجرای پروژه‌های توانمندسازی و ارتقاء وضعیت محلات کم برخوردار توانسته نمره بسیار بالایی را کسب کند و امید است در سایه همدلی و همگرایی در این منطقه شاهد پیشرفت های بیش از پیش در تمامی حوزه های اجرایی باشیم.

در این جلسه ملاخواه نیز به تعامل حوزه های مختلف منطقه به ویژه حوزه عمرانی با دفتر برنامه ریزی و بودجه در جهت رفع مشکلات و مسائل و ایجاد بسترهای مناسب برای اجرای پروژه‌ها اشاره و این مهم را در روند رو به رشد فعالیتهای شهرداری و نقش آن در پویایی شهر و رضایتمندی شهروندان بسیار اثرگذار دانست.

شایان ذکر است در این جلسه رضا پاک نهاد شهردار منطقه یک نیز به مواردی در خصوص روند اجرای پروژه ها و مسائل پیرامون بودجه منطقه اشاره و در خصوص مهیاسازی بررسی برخی مسائل در این حوزه و خلاء ایجاد شده و راه حلهای برون رفت اشاره و درخواست بازنگری جدی کردند.

همچنین معاون فنی و عمرانی منطقه نیز اطلاعاتی در خصوص پیشرفت پروژه ها و اقدامات انجام یافته را به سمع و نظر حاضرین رساندند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 9 =