سه‌شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
کد خبر55737

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز عنوان کرد:
کیفی‌سازی خدمات محله‌ای در حوزه منطقه ۴ تبریز

تبریز

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز بر لزوم نظارت مداوم بر ابنیه شهری تاکید کرد و گفت: در کنار طراحی و اجرای پروژه‌های جدید، باید نگهداری از زیرساخت‌های شهری مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی، در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه۴ با بیان این مطلب اظهار داشت: زیرساخت‌های شهری باید از نظر ایمنی و استحکام، با اطمینان و آرامش در دسترس عمومی قرار گیرد، از این رو، رعایت موارد ایمنی در اجرای طرح‌ها ضروری است.

وی به بافت اجتماعی منطقه۴ اشاره کرد و گفت: این منطقه در کیفی‌سازی خدمات محله‌ای و انسجام‌بخشی به تیم‌های خدمات شهری، عملکرد مثبتی به جا گذاشته ‌است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به اینکه پارک بزرگ تبریز در آستانه تحول اساسی است، اظهار داشت: ظرفیت‌های انسان‌محوری و جاذبه‌های بالقوه این پارک، نویدبخش یک تحول آشکار در غرب و شمال تبریز است.

وی یادآور شد: طبق ارزیابی‌ها این منطقه توجه ویژه‌ای به سرویس‌های بهداشتی عمومی داشته‌ که این موضوع، از نظر بهداشت عمومی و آسایش شهروندان، ارزشمند است.

اسحقی با بیان اینکه توسعه فضای سبز و مفرح، از اولویت‌های شهرداری تبریز است، یادآور شد: بیشترین تعداد پارک‌های محله‌ای در سال ۹۷ توسط شهرداری منطقه ۴ احداث شده ‌است.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز اضافه کرد: این رویکرد، با توجه به شاخص‌های جمعیتی منطقه۴، حائز اهمیت است و می‌تواند در تقویت فضاهای اجتماعی سطح شهر نیز تاثیرگذار باشد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =