چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
کد خبر55646

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز خبر داد:
عملیات شبانه آسفالت‌تراشی و آسفالت‌ریزی در خیابان‌های تبریز

آسفالت

مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: علی رغم سختی کار در شب از منظر تولید، پخش و اجرا ولی تمامی عملیات آسفالت تراشی و آسفالت ریزی خیابان ها توسط سازمان عمران به صورت شبانه انجام می شود.

به گزارش شهریار، بابک شریفی با اعلام خبر اجرای شبانه عملیات آسفالت ریزی ها جهت اجتناب از مشکلات ترافیکی افزود: با هماهنگی سازمان ها و نهاد های مرتبط وضعیت ترافیکی محل پروژه های آسفالت ریزی قبل از آغاز مورد پایش قرار می گیرد تا شاهد ایجاد ترافیک کمتر در مسیرهای مربوطه باشیم .

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری تبریز گفت: برای جلوگیری از ایجاد ترافیک های ناشی از اجرای عملیات آسفالت با توجه به تجهیزات و ماشین آلات مربوطه به خصوص در مسیر های پر تردد به صورت شبانه انجام می گیرد. با وجود اینکه این مهم تلاش و انرژی زیادی برای ایجاد هماهنگی در بخش تولید، حمل، انجام آزمایشات و بخش نظارت را برای مجموعه شهرداری تبریز لازم می دارد ولی جهت ایجاد رفاه برای همشهریان بیشتر عملیات ها در حوزه آسفالت بعد از ساعت ۱۲ شب آغاز می شود.

شریفی در ادامه گفت: در برخی از موارد که بار سنگین ترافیکی نداشته برای پیشبرد سریع پروژه ها بصورت روزانه هم انجام می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 6 =