دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
کد خبر55603

شهردار تبریز:
حمایت از ورزش همگانی ادامه خواهد یافت

شهردار.jpg

شهردار تبریز گفت: با وجود اینکه ورزش قهرمانی در شهرداری ها ممنوع شده اما حمایت از ورزش همگانی در شهرداری تبریز ادامه خواهد داشت.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در عیادت از بیوک صباغ از بازیکنان و مربیان پیشکسوت فوتبال تبریز با بیان اینکه قدردانی از بزرگان ورزش باعث توسعه ورزش در جامعه می شود گفت: ورزش ارزان ترین عنصر تاثیرگذاری در جامعه است.

شهردار تبریز گفت: ورزشکاران در طول دوران ورزشی خود محدودیت های بسیاری دارند که این محدودیت ها به سلامتی خودشان و جامعه منجر می شود.

او افزود: با وجود اینکه شهرداری تبریز از سرمایه گذاری و هزینه کرد شهرداری ها در ورزش قهرمانی ممنوع شده اما حمایت از ورزش در شهرداری تبریز ادامه پیدا می کند.

شهردار تبریز با تمجید از سال ها فعالیت ورزشی بیوک صباغ گفت: افرادی مثل استاد صباغ تمام خاطرات ورزشی ما را شکل داده اند و بسیار بر خودمان می بالیم که چنین انسان هایی در شهر ما زندگی می کنند.

ایرج شهین باهر در ادامه این عیادت با بیان اینکه نباید خاطرات ورزشکان و فوتبالیست های شهر تبریز که با دستان خالی این ورزش را به جایگاه امروزی اش رسانده اند فراموش شود تصریح کرد: برای اینکه این خاطرات از بین نرود موزه فوتبال آذربایجان در حوزه شهرداری منطقه ۲ بزودی افتتاح می شود.

بیوک صباغ یکی از فوتبالیست های به نام و پیشکسوت تبریز بوده که سابقه سال ها مربیگری تیم های مختلف از جمله تراکتورسازی را دارد. در این عیادت رئیس شورای اسلامی شهر تبریز و سعید نیکوخصلت از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 2 =