یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
کد خبر55477

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز خبر داد:
اختصاص ۴ جایگاه ویژه برای عرضه دام بهداشتی ویژه عید قربان در تبریز

عرضه دام

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز از اختصاص ۴ جایگاه ویژه برای عرضه دام بهداشتی ویژه عید قربان در تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی در آستانه فرارسیدن عید سعید قربان و در جمع مدیران ستادی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز، اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات صحیح و بهینه به همشهریان عزیز در آستانه عید قربان و توزیع دام بهداشتی و سالم در بین مردم و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی و عرضه دام مریض در این ایام، ۴ جایگاه ویژه برای عرضه دام زنده  در سطح شهر در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این جایگاهها با نظارت کامل عوامل اداره کل دامپزشکی استان، دام‌های سالم و مورد نیاز همشهریان عزیز به آنان عرضه می‌شود.

رئیس هیئت مدیره سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز با اشاره به تلاش عوامل این سازمان برای ایجاد جایگاه‌های مناسب با هدف دسترسی آسان شهروندان به این جایگاه‌ها نیز اشاره کرده و افزود: میدان آذربایجان، جنب سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، خروجی الهیه لاله، جاده آناخاتون، نرسیده به کافه، مسیر ۴۲ متری، خیابان کشاورز(قانلی گول) به عنوان محل های عرضه دام بهداشتی مشخص شده اند.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز همچنین در پایان سخنان خود از عموم شهروندان تبریزی در خواست کرد از مراجعه به مراکز غیرمجاز توزیع دام زنده در سطح شهر خودداری کرده و ضمن مراجعه به مراکز اعلام شده مجاز، نهایت همکاری را در این زمینه با عوامل شهرداری تبریز به عمل آورند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 7 =