سه‌شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
کد خبر54975

با مشارکت فرهنگسرای الغدیر؛
نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده‌های پاکبانان شهرداری تبریز برگزار شد

جشنواره پسماند

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده‌های پاکبانان شهرداری تبریز در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

به گزارش شهریار، در راستای ارج نهادن به مقام کار و کارگر و ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین خانواده های کارگران عزیز، اولین جشنواره فرهنگی ورزشی خانواده های پاکبانان شهرداری تبریز با مشارکت فرهنگسرای الغدیر و سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز برگزار شد.

در این مراسم علیرضا اصغری ضمن تشویق فرزندان پاکبانان به تحصیل و ورزش در زندگی خود گفت: کسب روزی حلال افتخار است و پدران شما با تلاش‌های شبانه‌روزی خود در تمیزی و پاکیزگی شهر این روزی حلال را کسب می‌کنند.

وی ضمن قدردانی از تلاش‌های شهردار تبریز و معاون خدمات شهری و اجرایی و همچنین اعضای شورای شهر تبریز افزود: همه مسئولین و مدیران ارشد در تلاش هستند تا تمامی مسائل و مزایای مربوط به پاکبانان به موقع حل و پرداخت شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در پایان گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز همواره در خدمت خانواده پاکبانان است و با افتخار در تلاشیم تلاش‌های خالصانه و شبانه‌روزی پاکبانان را پاسخ دهیم چرا که پاکیزگی شهر را مدیون فعالیت ارزشمند پدران و همسران شما هستیم.

در این مراسم که مدیر کل حراست شهرداری و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز نیز حضور داشتند برنامه های شاد و متنوعی مانند مسابقه خوانندگی، دارت، طناب کشی، اجرای موسیقی زنده پاپ، نمایش طنز درباره مدیریت پسماندهای تر و خشک و حرکات رزمی نمایشی برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 8 =