جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
کد خبر54348

شهردار منطقه ۶ تبریز خبر داد:
توزیع ۱۷۰۰ تن آسفالت در معابر و محلات غرب تبریز طی اردیبهشت ماه

آغاز نهضت آسفالت در در نقاط مختلف شهر تبریز

شهردار منطقه ۶ تبریز از توزیع ۱۷۰۰ تن آسفالت طی اردیبهشت ماه سال جاری در معابر و محلات غرب تبریز در حوزه این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار، سامان احمدزاده با اشاره به اجرای نهضت آسفالت در شهرداری منطقه ۶ تبریز، بر اهمیت بهسازی، اصلاح و ارتقای کیفیت و توزیع متوازن، آسفالت معابر سطح حوزه این منطقه تاکید کرد.

وی افزود: در سال جدید در راستای اجرای دوره تحول عمران شهری، پروژه های آسفالت ریزی، لکه گیری و روسازی مسیرهای منطقه در برنامه کاری معاونت فنی و عمرانی این منطقه قرار گرفته است.

احمدزاده تاکید کرد: براین اساس عملیات آسفالت ریزی مسیرها و شریان‌های اصلی، کوچه ها و معابر فرعی محلات سطح حوزه در قالب طرح‌های عمرانی مختلف با اولویت بندی اجرا می شود.

شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: با مطالعات فنی و گزارش‌های مردمی، اولویت‌های اصلی آسفالت منطقه حدود ۱۷۰۰ تن آسفالت ریزی در کوی های صنعتی مهران، اطلس، شمس، سولماز و کوی فرمانی دامپزشکی، محله قراملک، کوی میلاد اوغلی و راه مدرسه آناخاتون در یک ماه گذشته انجام شده است.

به گفته شهردار منطقه ۶ تبریز، بهسازی و ساماندهی معابر، محلات و مسیرهای سطح حوزه با هدف رفاه حال شهروندان و تسهیل در تردد عابرین و بهره گیری از آسفالت پایدار و مرغوب اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 7 =