سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
کد خبر53941

هفته سی و چهارم و پایانی لیگ دسته یک فوتبال کشور
قشقایی شیراز – شهرداری تبریز؛ فرصتی برای درخشش دوباره جوان ها

حضور شهردار تبریز در بازی فوتبال شهرداری تبریز با شهرداری ماهشهر

تیم فوتبال شهرداری تبریز در آخرین بازی خود در فصل جاری رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور در شرایطی به دیدار تیم قشقایی شیراز می رود که هفته پیش توانست با برتری برابر تیم گل ریحان، ابقای خود در این مسابقات را مسجل کند.

به گزارش شهریار، هفته سی و چهارم و پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور امروز سه شنبه با انجام هفت دیدار در شهرهای مختلف سپری می شود تا بدین ترتیب پرونده فصل جاری این مسابقات بسته شود.

طبق برنامه بازی های هفته پایانی، تیم شهرداری تبریز امروز در شیراز به مصاف تیم قشقایی می رود. دیداری که امتیازات آن، احتمالا شهرداری تبریز ۲۸ امتیازی را یکی، دو پله در جدول بالاتر می برد و این تیم با رتبه ای بهتر به فصل پر فراز و نشیب خود پایان می دهد. در سوی مقابل، باخت تیم قشقایی نمی تواند جایگاه تک رقمی این تیم ۳۷ امتیازی را تهدید کند اما سه امتیاز آن شاید تیم شیرازی را در جدول نهایی مسابقات بالاتر از همشهری اش فجرسپاسی قرار دهد.

حیدر جعفری سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز برای دیدار امروز تیمش وحید مهدی خانی، مهدی قریشی و رسول پیرزاده را در اختیار ندارد و بار دیگر باید از نفرات جوان و کم بازی کرده تیمش استفاده کند.

دیدار تیم های قشقایی شیراز و شهرداری تبریز از ساعت ۱۷:۱۵ امروز سه شنبه در شیراز برگزار می شود.

قضاوت این بازی بر عهده علی عبدالهی است. مجید سربندی، محسن دوستان و یعقوب آشوری نیز به عنوان دیگر اعضای تیم داوری و یدالله جهانبازی به عنوان ناظر داوری این دیدار انتخاب شده‌اند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 6 =