چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
کد خبر53822

مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز:
حمایت شهردار در ابقای تیم موثر بود/ شهرداری تبریز با همت نفرات بومی در لیگ یک ماند

احد میرزایی

تیم فوتبال شهرداری تبریز با تلاش و همت همه اعضای خود و با حمایت های موثر شهردار تبریز موفق شد تنها سهمیه فوتبال آذربایجان شرقی را در لیگ دسته یک کشور حفظ کند.

احد میرزایی مدیر تیم فوتبال شهرداری تبریز در گفتگو با شهریار با اعلام مطلب فوق، گفت: با شرایطی که امسال در باشگاه شهرداری تبریز حاکم بود، نگه داشتن تیم در مسابقات لیگ دسته یک کار بسیار سختی بود که به لطف خدا و تلاش و غیرت بازیکنان و اعضای کادرفنی، این کار مهم را انجام دادیم و تنها سهمیه فوتبال تبریز در این رقابت ها را حفظ کردیم.

وی ادامه داد: تیم ما صد درصد بومی است و همه بازیکنان، اعضای کادرفنی، پزشکی، رسانه ای و ... را نفرات بومی تشکیل می دهند و شاید کمتر کسی فکر می کرد که بدون جذب نفرات نام آشنای غیربومی، تیم ما بتواند امسال در لیگ بماند اما با همه این شرایط تیم ما در لیگ ماند تا نشان دهد که فوتبال تبریز هنوز بازیکنان و مربیان بومی خوبی در اختیار دارد.

میرزایی اظهار داشت: در بازی برابر گل ریحان البرز برد ارزشمندی را به دست آوردیم و با این پیروزی تیم ما در لیگ یک ماند. این موفقیت بزرگی برای فوتبال تبریز بود و امیدوارم از این استعدادهای بومی در سال های آتی حمایت های لازم به عمل آید.

وی افزود: موفقیت تیم شهرداری تبریز را در کنار همت و غیرت اعضای تیم، مدیون حمایت های تاثیرگذار مسئولانی همچون دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، دکتر دبیری، دکتر نیکوخصلت، دکتر سلیمانی و دکتر رحیمی هستیم که همواره یار و یاور تیم بودند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 14 =