دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
کد خبر53705

داوران جشنواره ملی نمایشنامه نویسی «میرزاآقا تبریزی» معرفی شدند

میرزا آقا

داوران نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی "میرزا آقا تبریزی" جایزه ایوب آقاخانی معرفی شدند.

به گزارش شهریار تبریز، سیروس مصطفی با اعلام خبر انتخاب داوران دو بخش فارسی و ترکی جشنواره ملی نمایشنامه نویسی میرزا آقا تبریزی اظهار کرد: داوران بخش فارسی را آقایان حمیدرضا نعیمی، عبدالحی شماسی و عطااله کوپال تشکیل داده و داوری بخش ترکی نیز بر برعهده آقایان نادر برهانی مرند، اصغر نوری و سیروس همتی خواهد بود.

وی ادامه داد: تمام داوران یاد شده از چهره های شناخته شده و ملی حوزه ادبیات نمایشی هستند که این جشنواره مفتخر به همکاری با آنان است.

وی با تاکید بر اینکه آخرین مهلت ارسال به دبیرخانه این جشنواره ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری است، اظهار داشت: با هدف احترام به حقوق شرکت کنندگان و نیز تاکید بر قانونمند بودن جشنواره، پس از این تاریخ هیچ اثری دریافت نخواهد شد.

دبیر نخستین جشنواره ملی نمایشنامه نویسی میرزا آقا تبریزی اضافه کرد: تمامی شرکت کنندگان می توانند برای دریافت فراخوان و فرم شرکت در جشنواره به آدرس جشنواره www.tabrizdrama.ir مراجعه و آثار خود را به صورت فایل های Word و Pdf به آدرس ایمیل ۱st.tdf@gmail.com ارسال نمایند.

وی با بیان اینکه در نخستین دوره این جشنواره در خصوص مواردی مانند سال تولید، انتشار، اجرا و ... حساسیتی وجود ندارد خاطرنشان کرد: دبیرخانه جشنواره تمامی آثاری که منطبق با فراخوان جشنواره باشد را بدون لحاظ کردن موارد فوق خواهد پذیرفت.

مصطفی در پایان گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، حوزه هنری، سازمان بسیج هنرمندان، موسسه بین المللی الف، دانشگاه نبی اکرم(ص)، انجمن هنرهای نمایشی، کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز و اهالی رسانه استان از حامیان جشنواره ملی نمایشنامه نویسی میرزا آقا تبریزی به شمار می روند.

 آیین اختتام این جشنواره ۱۴ تیرماه سال جاری در تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 5 =