پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
کد خبر53639

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز:
هواداران برنده بازی بودند/ حضور شهردار به بازیکنان انرژی داد

دیدار تیم های فوتبال شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر

سرپرست تیم فوتبال شهرداری تبریز هواداران حاضر در ورزشگاه اختصاصی این تیم در دیدار روز گذشته برابر شهرداری ماهشهر را برنده اصلی بازی عنوان کرد و گفت: حضور شهردار محترم تبریز در ورزشگاه انرژی مضاعفی به بازیکنان داد.

احد میرزایی در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به حضور پرتعداد و پرشور هواداران در بازی تیم فوتبال شهرداری تبریز برابر شهرداری ماهشهر، گفت: در بازی دیروز تقریبا تمام سکوهای ورزشگاه اختصاصی شهرداری پر از تماشاگر بود و این حضور باعث شد تا بازیکنان تیم ما با انگیزه و روحیه مضاعفی برابر تیم شهرداری ماهشهر بازی کنند.

وی ادامه داد: هواداران تیم های تراکتورسازی و ماشین سازی امروز در کنار دوستداران تیم شهرداری تبریز، حضوری پرشور در ورزشگاه داشتند و از ابتدا تا انتهای بازی بازیکنان بومی تیم شهرداری تبریز را تشویق کردند و در کنار آنها اغلب پیشکسوتان و چهره های ورزشی نیز حاضر بودند که باید از همه این عزیزان تشکر کنم.

میرزایی گفت: شخص آقای دکتر ایرج شهین باهر شهردار محترم کلانشهر تبریز نیز حضوری انرژی بخش داشتند و همچنین آقای آذرنیا سرپرست و آقای جرج لیکنز سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی به همراه چند بازیکن این تیم با حضور خود در ورزشگاه، شور و حال خاصی به سکوها داده بودند که از همه این مسئولان و چهره های محبوب قدردانی می کنم.

وی افزود: با اینکه نتیجه بازی دیروز مساوی شد اما برنده این بازی به واقع هواداران حاضر در ورزشگاه بودند که تیم شهرداری تبریز را بخوبی حمایت و تشویق کردند و ما امیدواریم در بازی خانگی آینده تیم ما نیز، چنین حمایتی را از سوی دوستداران تیم های تبریز شاهد باشیم.

دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری ماهشهر از چارچوب بازی های هفته سی و یکم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصر دیروز در حضور حدود دو هزار هوادار ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز با نتیجه مساوی سه بر سه به پایان رسید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 5 =