چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
کد خبر53633

شهردار تبریز در دیدار با جانبازان روشندل:
مدیون جانبازان و ایثارگران هستیم/ تکریم جانبازان به روز جانباز محدود نباشد

شهردار

شهردار تبریز با اشاره به فداکاری ها و از خودگذشتگی های جانبازان و ایثارگران گفت: مدیون جانبازان و ایثارگران هستیم چراکه آنها تمامی داشته های خود را در راه کشور و انقلاب اسلامی فدا کردند.

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر امروز همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز با جمعی از جانبازان روشندل دیدار کرد.

وی افزود: نامگذاری سالروز میلاد حضرت عباس(ع) بنام روز جانباز، یک نامگذاری درست و اصولی بوده چرا که این ایشان نماد ایثارگری و فداکاری هستند. البته مدیران و مسئولان تکریم از جانبازان را فقط به روز جانباز محدود نکنند.

شهین باهر با بیان اینکه جانبازان وجود خود را تقدیم انقلاب کرده اند، ادامه داد: امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون ایثارگری و فداکاری های شهداء، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس هستیم.

شهردار تبریز با بیان اینکه جانبازان انقلاب اسلامی درس شجاعت، ایثار و شجاعت را به نمایش گذاشته اند، گفت: شهدا و جانبازان سند افتخار نظام و انقلاب اسلامی هستند و به بودن در کنار این جانبازان روشندل افتخار می کنیم.

وی با بیان اینکه همواره دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را وظیفه خود دانسته ام، گفت: معتقدیم خانواده جانبازان و شهدا در بخشی از این فداکاری ها سهیم هستند. باید قدر و منزلت این عزیزان را بیشتر بدانیم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =