پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر53516

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز خبر داد:
موزه شهر و شهرداری رکورددار بازدیدهای نوروزی اماکن تاریخی گردشگری تبریز

اولین بلدیه ایران میزبان مسافران نوروزی تبریز

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز اظهار داشت: با بازدید ۴۹ هزار و ۱۷۵ نفر تا پایان روز ۱۴ فروردین از موزه شهر و شهرداری تبریز این موزه رکوردار بازدید موزه ها و اماکن تاریخی تبریز را به خود اختصاص داده است.

 به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، رضا خلیلی با اعلام این خبر افزود: خانه نیکدل با ۱۶  هزار و ۹۸۱  بازدید در رتبه دوم، خانه موزه استاد شهریار با ۱۰  هزار ۹۱۹  بازدید در رتبه سوم و خانه علی مسیو با دو هزار و ۸۳۸ نفر رتبه چهارم بازدید موزه های شهرداری تبریز را به خود اختصاص داده‌اند.

دبیر ستاد نوروزی شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت اتوبوس های تبریزگردی همچنین گفت: اتوبوس های تبریزگردی نیز با ۲۲ دستگاه در دو شیفت کاری به ۱۵۵ هزار و ۵۱۶ نفر ساعت خدمات گردشگری ارائه کرده است.

رضا خلیلی فعالیت تاکسی های از من بپرس در شهر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ۱۵ دستگاه تاکسی از من بپرس نیز به صورت سیار در سطح شهر به راهنمایی گردشگران نوروزی می‌پردازند و تا پایان روز دوزدهم  فروردین پاسخگوی  ۲۴ هزار و ۸۳۰ نفر از گردشگران بوده اند.

فعالیت اتوبوس های تبریزگردی همزمان با ۱۲ فروردین به پایان رسیده و موزه تحت مدیریت سازمان توسعه گردشگری نیز همزمان با روز طبیعت تعطیل بوده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 13 =