پنجشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
کد خبر53157

تمرینات فشرده تکواندوکاران شهرداری تبریز در تعطیلات نوروز
حامد جعفری: هدف ما موفقیت در لیگ برتر و قهرمانی کشور است

تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز

تیم شهرداری تبریز به عنوان قهرمان رقابت های تکواندو نوجوانان استان آذربایجان شرقی تمرینات خود را در تعطیلات عید نوروز پیگیری می کند و حامد جعفری سرمربی این تیم برنامه منظم و فشرده ای را برای آماده سازی شاگردانش در نظر گرفته است.

به گزارش شهریار، در حالی که اغلب تیم های ورزشی ایام نوروز را به استراحت و تعطیلی سپری می کنند، تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز از روز دوم فروردین استارت خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی کشور زده و این قهرمانان لیگ استان زیر نظر سرمربی با دانش خود تمرینات آماده سازی را با فشردگی و نظم خاصی دنبال می کنند.

در این ارتباط حامد جعفری سرمربی تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اشاره به آغاز دور جدید تمرینات این تیم، گفت: اردوی حرفه ای تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز متشکل از بهترین های آکادمی باشگاه و مدال آوران لیگ استان در قالب تیم منتخب، از روز دوم فروردین در محل آکادمی خانه تکواندو شهرداری تبریز آغاز شده و ما هر روز در دو نوبت صبح و عصر به این تکواندوکاران تمرین می دهیم تا آنها را برای حضوری قدرتمند در مسابقات قهرمانی کشور آماده کنیم.

وی ادامه داد: تیم ما امسال در رقابت های قهرمانی کشور که جنبه انتخابی تیم ملی نوجوانان را نیز دارد و از بیست و هشتم تا سی و یکم فروردین در خانه تکواندو تهران برگزار می شود، حضور پیدا می کند. ما همچنین از هفته دوم تیرماه امسال در لیگ برتر کشور حضور می یابیم که هفته اول این مسابقات به میزبانی تهران برگزار می شود. با توجه به اهمیت مسابقات قهرمانی کشور و لیگ برتر، ما از هم اکنون تمرینات بدنی و آماده سازی را آغاز کرده ایم تا بتوانیم به هدف خود رسیده و در هر دوی این مسابقات نتایجی خوب برای تکواندو استان کسب کنیم.

جعفری با بیان اینکه کیفیت تمرینات تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز در سطح بالایی قرار دارد، عنوان کرد: ما هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین می کنیم که یک بخش از این تمرینات شامل هوازی و دویدن در پیست سازمان ورزش و همچنین ارتفاعات عون بن علی است و بخش دیگر آن تمرین در محل آکادمی تکواندو شهرداری تبریز است که شامل حرکات تکنیکی و تاکتیکی و همچنین کارهای بدنسازی می شود. ما تلاش داریم تا این ورزشکاران را هم به لحاظ بدنی و هم به لحاظ روحی روانی به مرز آمادگی صد درصد برسانیم.

وی در ادامه به دیدار نوروزی اعضای تیم نوجوانان شهرداری تبریز با رئیس هیئت تکواندو استان اشاره کرد و گفت: روز گذشته تمرین تیم در ارتفاعات عون بن علی برگزار شد و فرصتی به دست آمد تا پس از انجام تمرینات بدنسازی در این محل و عرض ارادت به مقام والای شهدای گمنام، با مهندس رنجبرپور مدیر فضای سبز سازمان عون بن علی و رئیس هیئت تکواندو استان دیدار نوروزی داشته باشیم که در این دیدار گزارش عملکرد سال ۹۷ و همچنین برنامه های سال ۹۸ آکادمی تکواندو شهرداری تبریز به رئیس هیئت ارائه شد و با اهدای هدیه ای از طرف آکادمی تکواندو شهرداری تبریز از ایشان تقدیر به عمل آمد.

سرمربی تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز در این خصوص افزود: از زمان روی کار آمدن مهندس رنجبرپور به عنوان رئیس هیئت تکواندو آذربایجان شرقی، این رشته ورزشی در استان پیشرفت خوبی داشته و ما خوشحالیم که قهرمانی تیم شهرداری تبریز در مسابقات تکواندو نوجوانان استان مورد توجه ایشان قرار گرفته است.

گفتنی است تیم تکواندو نوجوانان شهرداری تبریز قهرمان مسابقات لیگ استان در هفت وزن متشکل از حامد مولاپور، امیررضا صفرخانلو، امیرحسین بزرگی، فرشاد عبادزاده، پویا مرامی، محمدحسین روحی و میلاد رفعت و به سرمربیگری حامد جعفری مربی تیم ملی نونهالان کشور خود را برای حضوری قدرتمند در رقابت های قهرمانی کشور و لیگ برتر آماده می کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 9 =