یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
کد خبر53103

به همت شهرداری منطقه ٣ تبریز؛
کمپ گردشگری و مرکز اطلاع رسانی در پارک جنگلی یادگار امام (ره) دایر شد

منطقه 3-3.jpg

کمپ گردشگری و مرکز اطلاع رسانی برای راهنمایی و استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در پارک جنگلی یادگار امام (ره) واقع در حاشیه ضلع جنوبی اتوبان شهید کسائی، توسط شهرداری منطقه ٣ تبریز برپا شد.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ٣ تبریز؛ راهنمایی و استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی در ورودی پارک جنگلی یادگار امام (ره) با مدیریت معاونت خدمات شهری و اجرایی شهرداری منطقه ٣ از ٢٩ اسفند ماه شروع ده و  تا پایان روز ١٦ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.
شهرداری منطقه در این کمپ در ایام تعطیلات نوروزی از صبح تا عصر خدماتی از قبیل کارواش برای شستشوی رایگان خودرو گردشگران و مسافران نوروزی ارائه می نماید و همچنین یک اکیپ امداد خودرو نیز برای حل و رفع مشکلات فنی خودروهای گردشگران حضور دارد.
استقرار کمپ گردشگری و مرکز اطلاع رسانی در ورودی پارک جنگلی یادگار امام(ره)، امکان استفاده شبانه روزی از نمازخانه و سرویس بهداشتی را نیز برای مسافران و گردشگران نوروزی عبوری از این مسیر فراهم آورده است.
همچنین کارکنان شهرداری منطقه ٣ مستقر در این کمپ، به مسافران و گردشگران مراجعه کننده نقشه های راهنمای مسیرها و نقاط مهم و تاریخی و فرهنگی و دیدنی کهن شهر تبریز را اهداء می نمایند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 2 =