پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
کد خبر52935

سعید نیکوخصلت:
اعضای شورا بیش از پیش وفاق داشته باشند/ بودجه 98 بر بحث توسعه پایدار تمرکز دارد

سعید نیکوخصلت

اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با تمرکز روی بحث توسعه پایدار و همچنین محیط زیست، بودجه سال 98 را تصویب کرده اند.

به گزارش شهریار، سعید نیکوخصلت در حاشیه دیدار با بهروز مهدوی فرماندار جدید تبریز با اعلام مطلب فوق گفت: شورای فعلی شهر تبریز را افرادی صاحب فکر و با تجربه تشکیل داده اند و ما امیدواریم در کنار اقدامات این شورای قدرتمند و هدفمند، دولت نیز اتفاقات خوبی برای شهر تبریز رقم بزند.

وی با اشاره به تصویب بودجه سال 98 شهرداری تبریز، ادامه داد: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز برای بررسی و تصویب بودجه سال 98 شهرداری تبریز جانانه وقت گذاشتند و این بودجه روز سه شنبه تصویب شد. تصویب بودجه نیازمند تخصص بود و اعضای شورا با تمرکز روی بحث توسعه پایدار و همچنین محیط زیست، بودجه سال 98 را تصویب کردند.

نیکو خصلت با تاکید بر اینکه وحدت و وفاق شورا باید بیشتر از قبل باشد، اظهار کرد: ما به دنبال این هستیم تا در سال 98 کارهای خوبی برای شهر تبریز انجام دهیم و اعتقاد داریم که در این برهه مهم که فشار اقتصادی بر مردم وارد شده، هر کاری که برای شهر و شهروندان انجام بدهیم، ماندگار می شود. اعضای شورا برای توفیق در امور شهر، باید بیش از گذشته وفاق و وحدت رویه داشته باشند.  

وی با ابراز امیدواری نسبت به تعامل بیشتر شورا و فرمانداری، عنوان کرد: مقبولیت عمومی مسئولان موضوع مهمی است که خوشبختانه فرماندار جدید از این امتیاز برخوردار است و طی یک هفته گذشته واکنش های خوبی نسبت به به این انتخاب وجود داشته است. ما از آقای راستگو فرماندار پیشین تبریز بابت تعامل خوبی که با شورا و شهرداری داشت، قدردانی می کنیم و امیدواریم که این تعامل با فرمانداری با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد. 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =