پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
کد خبر52923

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز:
آرامستان‌های تبریز در آستانه نوروز پاکسازی می‌شود

آرامستان

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز اعلام کرد: در آستانه نوروز، با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز و شهرداری های مناطق، گورستان های سطح شهر تبریز در قالب استقبال از بهار، پاکسازی می شود.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز، احد فلاحی اظهار داشت: مردم شهید پرور و انقلابی تبریز همه ساله لحظات تحویل سال یا روز اول سال را در کنار قبور مطهر شهدا یا تازه درگذشتگان خود حضور پیدا می‌کنند.

وی ادامه داد: بر این اساس، سازمان آرامستان‌های تبریز نیز با اجرای طرح های مختلف، نسبت به ارائه خدمات کیفی به شهروندان تدارک گسترده ای پیش بینی کرده است.

فلاحی با اشاره به تقارن یوم الرغایب با فرا رسیدن سال جدید اظهار داشت: امسال سازمان آرامستان‌ها با آیین ویژه هفته نخست ماه رجب و یوم الرغایب به استقبال بهار می‌رود.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز با اشاره به اینکه لحظه تحویل سال جدید ساعت یک و نیم بامداد خواهد بود یادآور شد: به دلیل محدودیت زمانی، مراسم لحظه تحویل سال امسال در وادی رحمت برگزار نمی‌شود و به جای آن، شهروندان گرامی در حضور امام جمعه محبوب تبریز در آیین ویژه مراسم اعتکاف که به همین مناسبت در مسجد جامع برگزار می شود حضور می یابند.

وی در عین حال تصریح کرد: همکاران این مجموعه در طول تعطیلات نوروز به صورت شیفت بندی برای ارائه خدمات، در این مجموعه حضور دارند.

فلاحی اضافه کرد: در نخستین روزهای نوروز، ضمن استقبال از خانواده های معظم شهدا، آیین گلباران و عطر افشانی مزار شهیدان برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 3 =