پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
کد خبر52921

برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در نوروز ۹۸ اعلام شد

مسافران نوروز 97 و طبیعت بهاری ائل گولی

معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به مناسبت فرا رسیدن سال نو و استقبال از بهار، ۱۸عنوان برنامه در نقاط مختلف شهر برگزار می کند.

به گزارش شهریار، ۶ نمایشگاه نوروزی در مناطق، ۲، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸ و ۱۰، تعداد ۷ کارگاه آموزشی چهارشنبه سوری و رعایت نکات ایمنی در مناطق ۲، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۱۰ و ایجاد کمپ گردشگری در مناطق ۱، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹ و ۱۰ از جمله این برنامه ها به شمار می آید.

همچنین در سطح مناطق ۱۰گانه شهرداری تبریز بسته های فرهنگی و نقشه گردشگری توزیع شده و از مهمانان نوروزی در نقاط گردشگری و ورودی های شهر استقبال و پذیرایی صورت می گیرد.

در سطح پارک ها و محل های مختلف تمام مناطق شهرداری به غیر از منطقه ۱ و ۹ سفره های هفت سین به تعداد ۱۴عدد برپا می شود و در کنار این ۷کارگاه آموزشی پخت شیرینی و غذا در مناطق ذکرشده برگزار می شود.

۱۰برنامه اجرای نمایش، موسیقی و تکم گردانی نیز توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز  برای استقبال از بهار با همکاری مناطق ۱، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸ و ۱۰ برگزار می شود.

همچنین پنج المان نوروزی در میادین شهر در مناطق ۱، ۵ و۸ ساخته و نصب شده و برای ۱۵ خانواده شهید نیز از سوی شهرداری منطقه ۶ کارت تبریک نوروزی ارسال می شود.

برگزاری ۱۵ عنوان جشنواره و مسابقات مختلف در سطح شهر، جشن لحظه تحویل سال و نورافشانی معابر برای عید نوروز از دیگر برنامه های شهرداری تبریز برای استقبال از بهار به شمار می آید.

عطرافشانی مزار شهدا، مراسم عیدانه ویژه کودکان بی سرپرست، برگزاری جشنواره تخم مرغ رنگی، اجرای برنامه های شاد و مفرح از دیگر برنامه ها به مناسبت فرا رسیدن سال نو است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 14 =