سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
کد خبر52873

در راستای استقبال از بهار؛
آسفالت ریزی محلات و معابر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۷ تبریز

منطقه 7.JPG

در آستانه فرا رسیدن سال جدید و در قالب طرح استقبال از فصل بهار، عملیات آسفالت ریزی میادین و محلات سطح منطقه در حال اجراست.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۷ تبریز، علی فرخی با اعلام این خبر گفت: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به فرا رسیدن سال جدید توسط معاونت های فنی و عمرانی و اکیپ های معاونت خدمات شهری و اجرایی منطقه نسبت به اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت ریزی محلات و میادین سطح منطقه  اقدام می شود.
فرخی افزود: طی دو سال گذشته تلاش داشته ایم در بحث ارایه خدمات محله ای و ساماندهی آبهای سطحی  منطقه ابتدا اقدام به جدول گذاری و آبروسازی نماییم و بعداز ساماندهی اساسی نسبت به آسفالت ریزی محلات اقدام نماییم که در این خصوص نیز شاهد بهسازی تعداد زیادی از محلات سطح منطقه هستیم .
شهردار منطقه افزود: شهرداری منطقه  ۷ تبریز جزو یکی از ورود یهای اصلی شهر محسوب میشه و سالانه مسافرین زیادی از این مسیر وارد شهر تبریز می شوند که در همین راستا شهرداری منطقه ۷ تبریز طی برنامه  زمان بندی شده و با اجرای برنامه های متنوع به استقبال فصل بهار رفته است .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =