دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
کد خبر52860

در مانور سراسری پیشگیری از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال
مسئولین شهری و دانش آموزان ناحیه ۳ به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک پیوستند

چهارشنبه سوری

در مانور سراسری پیشگیری از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال، مسئولین شهری و دانش آموزان ناحیه ۳ به کمپین نه به چهارشنبه سوری خطرناک پیوستند.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، صبح امروز مانور سراسری پیشگیری از حوادث ناگوار چهارشنبه آخر سال به میزبانی ناحیه ۳ آموزش و پرورش و با مشارکت سازمان آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، صدا و سیما و معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

محمد قلیزاده، مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز در این مراسم که با محوریت اطلاع رسانی و آگاه سازی شهروندی برای مقابله با حوادث ناگوار چهار شنبه سوری برگزار شد، اظهار کرد: برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در طول سالیان متوالی در سطح کشور برگزار می شد و نوعی شادی و سرور برای مردم بود که متاسفانه در سال های اخیر ورود فرهنگ های مختلف در این جشن موجب تغییر وضعیت این سرور به ایام پر حادثه در سطح کشور شده که در مجموع می توان آن را نوعی بحران معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه سازمان آتش نشانی تبریز همیشه  برای تامین ایمنی شهروندان در تلاش است، از شهروندان درخواست کرد: در این ایام  پایانی سال با روشن کردن آتش در حجم های گسترده، استفاده از مواد منفجره خطرناک و به ویژه دست ساز و غیر استاندارد به استقبال بهار ۹۸ نروند.

 قلیزاده در پایان با اشاره به اینکه بهترین راهکار برای پیشگیری از حوادث، آگاه سازی است، متذکر شد: سازمان آتش نشانی تبریز امسال با اجرای طرح کمپین نه به چهار شنبه سوری خطرناک در بین قشر دانش آموزان جوان و نوجوان و پیوستن شهروندان به این کمپین امیدوار است سالی به دور از حادثه را در روبرو داشته باشیم و با شادی به استقبال بهار ۹۸ برویم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 1 =