یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
کد خبر52832

نمایشگاه نوروزانه شهرداری منطقه ۶ تبریز آغاز بکار کرد

نمایشگاه نوروزی

نمایشگاه نوروزانه شهرداری منطقه ۶ تبریز در فرهنگسرای رضوان شهرک امام آغاز شد.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده، شهردار منطقه ۶ تبریز اظهار داشت: نمایشگاه نوروزانه منطقه ۶ با ارائه آثار کارآموزان فرهنگسراها و هنرمندان غرب تبریز در راستای منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولیدات داخلی و ارج نهادن به آثار هنری و صنایع دستی بومی منطقه دایر شده است.  

وی افزود: نمایشگاه نوروزانه صنایع دستی و هنری غرب تبریز در پارک رضوان در راستای توانمندسازی هنرمندان و بانوان غرب تبریز با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی و هنرمندان بومی و همچنین در راستای فرهنگسازی استفاده از تولیدات داخلی برپا شد.

شهردار مطنقه ۶ تبریز اذعان داشت: در نظر داریم شناسایی توانمندی بانوان و جوانان در سطح منطقه در راستای ترویج نشاط اجتماعی و فرهنگ زندگی شهری مدرن به انجام شود.

احمدزاده اظهار داشت: نمایشگاه فروش نوروزانه منطقه ۶ تبریز از تاریخ ۱۸ تا ۲۳ اسفند ماه از ساعت ۹ تا ۱۹ در محل شهرک امام (ره)، پارک بانوان رضوان، موزه فوتبال آذربایجان آماده خدمات رسانی به خانواده های محترم بازدیدکنندگان است.

گفتنی است، پیش از این نیز نمایشگاهی در این خصوص برگزار شده که مورد استقبال شهروندان محترم و نیز غرفه داران و صاحبان صنایع دستی قرار گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 2 =