یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
کد خبر52819

پایگاه شهید توانا شهرداری تبریز قهرمان مسابقات فوتسال جام فجر شد

پایگاه شهید توانا

تیم پایگاه شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر را کسب کرد.

به گزارش شهریار، تیم فوتسال پایگاه شهید توانا در دیدار فینال مسابقات جام فجر، به مصاف تیم حوزه ۲ شهید علمی رفت و این تیم را با نتیجه هفت بر سه شکست داد.

پایگاه شهید توانا که در مرحله نیمه‌نهایی نیز توانسته بود آذرخش پاستور را شکست دهد، با پیروزی در دیدار با تیم حوزه ۲ شهید علمی، عنوان قهرمانی مسابقات فوتسال جشنواره فرهنگی و ورزشی فجر را کسب کرد.

گل های این تیم در دیدار فینال مقابل تیم حوزه ۲ شهید علمی را رامین راستاد، نعیم سنگفروش و میلاد پورحسن هر کدام دو گل و سهند ولی پور به ثمر رساندند.
در این مسابقات که به صورت آزاد و با حضور اقشار مختلف برگزار شد، پایگاه شهید توانا با ترکیب عظیم عبدالله پور، فرهاد سراجیان، نعیم سنگفروش، یوسف عبدالهی، امیرحسین ششگلانی، بهنام فعال، میلاد پورحسن، سهند ولی پور، حسین صبوری، رامین راستاد و مهدی حسینی روانه مسابقات شده بود.

وحید ستوده نژاد به عنوان سرمربی، امیر پناهی روشن به عنوان مربی و محمدباقر بقائی به عنوان سرپرست در کنار این تیم حضور داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 6 =