سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
کد خبر52718

توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز انجام شد؛
راه اندازی اولین مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و دامی

تبریز

اولین مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، دامی و مایحتاج عمومی با زیر قیمت بازار توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز راه اندازی شد.

به گزارش شهریار، این مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی، دامی، زراعی و مایحتاج عمومی با زیر قیمت بازار با حضور رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز، ابراهیم محمدی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز، ناصر قره باغی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تبریز، فیروزی رییس کارگروه کشاورزی استانداری، علی اکبر نژاد رضا مدیر تعاون روستایی استان، محمدعلی صدیقی عضو هیات رییسه اتاق اصناف، نظام صنفی کشاورزی استان و با استقبال پرشور شهروندان افتتاح شد.

گفتنی است این بازارچه توسط سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز و با همکاری نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی راه اندازی شد.

ابراهیم محمدی مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز در خصوص بازارچه شقایق گفت: براساس سیاست گذاری های انجام شده و در راستای حمایت از مصرف کنندگان، تولید کنندگان و باغداران محصولات خود را به صورت مستقیم با حذف واسطه و زیر قیمت بازار جهت  رفاه شهروندان عزیز در این بازارچه ارائه خواهند کرد.

وی ادامه داد: همچنین این بازارچه دارای ۲۹ غرفه است که محصولات عرضه شده در غرف  این بازارچه  اعم از میوه و تره بار و سبزی محصولات باغی و زراعی، پروتئینی، لبنی، حبوبات و سایر مایحتاج عمومی است که با کیفیت مناسب به صورت مستقیم عرضه خواهد شود.

محمدی ادامه داد: راه اندازی چنین بازارچه هایی در سطح شهر موجب خواهد شد تا مصرف کنندگان محصولات مورد نیاز خود را بدون اتلاف وقت و با حذف سفرهای درون شهری، از این بازارچه ها تأمین کنند .

در پایان مدیر عامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از حمایت های بی دریغ شهردار تبریز از این نمایشگاه قدردانی کرد و گفت: در این بازارچه برای اولین بار از کیسه زباله های تجدید پذیر استفاده می شود.

گفتنی است این نمایشگاه در توانیر جنب آپارتمان های گلپارک (بازارچه شقایق) واقع شده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 9 =