یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
کد خبر52694

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز:
تحت فشار قرار دادن شهرداری تبریز برای ادغام سازمان‌ها درست نیست

اشرف نیا

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز گفت: تحت فشار قرار دادن شهرداری تبریز برای ادغام سازمان هایی همچون اتوبوس رانی و تاکسیرانی درست نیست.

به گزارش شهریار، محمد اشرف نیا صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز گفت: تکمیل زیر ساخت ها و ایجاد تمهیدات لازم ضروری بوده و اینکه به شهرداری برای ادغام این دو سازمان فشار وارد کنیم درست نیست.

اشرف نیا ادامه داد: ماهیت فعالیت تاکسیرانی با شرکت واحد اتوبوسرانی یکی نیست که ادغام شوند و به نظر بنده ادغام این دو سازمان درست نیست.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز افزود: باید وزارت کشور در این زمینه تدبیر کند چراکه ماهیت فعالیت حمل و نقل عمومی با تاکسیرانی کاملا متفاوت است، باید کارشناسان وزارت کشور در این زمینه توجه ویژه را داشته باشند.

وی با بیان اینکه قانون تصویب اساسنامه مشخص است، گفت: این قانون را شهرداری باید تهیه کند، شورا تصویب کند و وزارت کشور سپس تصویب کند.

اشرف نیا گفت: کاهش ۱۱۲ میلیارد تومانی درآمد تصویب شد و از اعضای شورا تقاضا داریم به شهرداری و کمیسیون فرصتی داده شود تا پروژه های عمرانی را بررسی کرده و نتیجه را اعلام کند.

بر این اساس مقرر شد کمیسیون عمران به همراه شهرداری تبریز اولویت بندی پروژه های عمرانی را مشخص و برای تصویب به صحن شورای شهر بیاورند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 6 =