یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
کد خبر52684

اجرای پروژه های ستاد استقبال از نوروز تسریع می یابد

منطقه 6

شهردار منطقه ۶ تبریز از تسریع در اجرای پروژه‌های ستاد استقبال از نوروز در این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از امور ارتباطات شهرداری منطقه ۶ تبریز، سامان احمدزاده در بازدید از مراحل پیشرفت برنامه‌های ستاد استقبال از نوروز ۹۸، گفت: با توجه به موقعیت استراتژیک منطقه ۶ به دلیل قرار گرفتن در مسیر دروازه اروپا و ۳ مبدا ورودی زمینی، ریلی و هوایی زیباسازی سطح منطقه و آمادگی استقبال شایسته از میهمانان اهمیت دو چندان می یابد.

وی افزود: براساس برنامه ریزی‌های انجام گرفته، در راستای اجرای پروژه‌های استقبال از نوروز، برنامه رنگ آمیزی جداول، نرده ها و تقاطع های غیرهمسطح که سازه های فلزی داشته و به عنوان تقاطع اصلی محسوب می‌شوند در اولویت کاری قرار گرفته است.

شهردار منطقه ۶ تبریز، ادامه داد: از جمله معابر پرتردد منطقه، تقاطع غیر همسطح راه آهن است که در مسیر عبور گردشگران و میهمانان نوروزی قرار گرفته و اهمیت بالایی در زمینه جذب گردشگر دارد، لذا براین اساس رنگ آمیزی و زیباسازی این تقاطع در برنامه ستاد نوروزی قرار گرفته است.

احمدزاده اذعان داشت: طراحی متنوع توسط واحد زیباسازی منطقه ارائه و در حال اجرا است و دستورات و اقدامات لازم برای تسریع پروژه های استقبال از میهمانان نوروزی انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه اجرای عملیات زیباسازی و آماده سازی معابر سطح منطقه تا پایان اسفند ماه به پایان می‌رسد، یادآور شد: طبق برنامه تا اواخر اسفند ماه تمامی موارد بخصوص تکمیل پروژه‌های ناقص عمرانی و ترمیم و رنگ آمیزی جداول در خیابانهای اصلی و نور پردازی در میادین اصلی به بهترین شکل انجام می پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 0 =