شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
کد خبر52661

مربی تیم فوتبال شهرداری تبریز:
شهرداری آینده فوتبال تبریز را تضمین می کند/ پیروزی در بازی فردا مهم است

یوسف تقی پور

مربی تیم فوتبال شهرداری تبریز اعتقاد دارد که این تیم بومی می تواند آینده فوتبال تبریز را به لحاظ مربی و بازیکن تضمین کند.

یوسف تقی پور امروز در گفتگو با شهریار با اشاره به بازی این هفته شهرداری تبریز برابر تیم سرخپوشان پاکدشت، گفت: خوشبختانه بعد از تساوی بیرون از خانه هفته قبل برابر تیم کارون اروند خرمشهر، تیم از لحاظ روحی در شرایط مناسبی قرار دارد و تمرینات خوبی را نیز در روزهای گذشته سپری کرده ایم و اکنون امیدواریم تا برابر تیم مدعی پاکدشت سه امتیاز خانگی را کسب کنیم.

وی ادامه داد: بچه ها برای پیروزی در بازی فردا هم قسم شده اند و مصمم هستند که ششمین برد فصل خود را کسب کنند. ما می دانیم که سه امتیاز بازی فردا خیلی مهم است چراکه پیروزی در این دیدار می تواند ما را در جدول بالاتر ببرد و با یک بازی کمتر می توانیم به رتبه قبلی خود بازگردیم.

تقی پور با بیان اینکه عملکرد تیم فوتبال شهرداری تبریز در فصل جاری رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور قابل قبول بوده است، عنوان کرد: با توجه به بضاعتی که ما داریم، نتایج تیم در فصل جاری راضی کننده و قابل قبول بوده است و هم کادرفنی و هم بازیکنان توانسته اند عملکرد بهتری داشته باشند. تیم ما صد درصد بومی است و حیف است که از این تیم جوان حمایت نشود.

وی افزود: ما بازیکنان بومی و جوانی که داریم که با حمایت مسئولان می توانند آینده فوتبال تبریز را تضمین کنند و سال ها برای تیم های تبریزی بازی کنند. ما کادرفنی موفقی هم داریم که در راس آن حیدر جعفری به عنوان سرمربی حضور دارد که در اولین سال مربیگری خود در لیگ دسته اول جزو بهترین مربیان لیگ است و نشان داده که اگر به مربیان جوان و بومی تبریز بها داده شود، نتایج خوبی به دست می آید. ما همچنین احد میرزایی را به عنوان یک سرپرست فعال داریم که توانسته کارهای تیم را بدون حاشیه و با آرامش پیش ببرد که این آرامش به تیم نیز منتقل شده است.

مربی تیم فوتبال شهرداری تبریز اظهار کرد: شک نداشته باشید که کادرفنی و بازیکنان تیم فعلی شهرداری تبریز در صورت حمایت از سوی مسئولان، می توانند سال های سال برای فوتبال تبریز مثمر ثمر واقع شوند. شهرداری تبریز تیمی باشخصیت است که برای کسب موفقیت های بیشتر فقط نیاز به حمایت دارد.

وی در عین حال از حمایت برخی مسئولان شهری قدردانی کرد و گفت: اگر اکنون تیم شهرداری تبریز سرپا ایستاده و به فعالیت خود ادامه می دهد، به دلیل حمایت های برخی مسئولان دلسوز و حامی ورزش از جمله دکتر دبیری و دکتر سلیمانی است که تا به اینجای کار واقعا برای تیم زحمت کشیده اند. امیدواریم دیگر مسئولان نیز از تیم شهرداری تبریز حمایت کنند تا این تیم خوب که بومی ترین تیم در بین تیم های لیگ برتر و لیگ دسته اول کشور است، بدون مشکل به حیات خود ادامه دهد.

تیم فوتبال شهرداری تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ فردا یکشنبه میزبان تیم سرخپوشان پاکدشت است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 15 =