چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
کد خبر52610

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز:
عملکرد حوزه عمران شهرداری تبریز در سال 97 نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده است

شورا و مدیران شهرداری تبریز

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز گفت: در سال 97 عملکرد شهرداری تبریز در حوزه های مختلف عمرانی نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده است.

به گزارش شهریار، محمد اشرف‌نیا در جلسه یک صد و دهم شورای شهر تبریز که با موضوع بررسی کلیات بودجه سال 98شهرداری تبریز برگزار شد، گفت: شهرداری تبریز در سال 97 بیش از 60پروژه عمرانی بالای 500میلیون تومان داشته است.

وی ادامه داد:‌ کارشناسان کمیسیون عمران پس از احصا پروژه‌ها به صورت میدانی از وضعیت آن‌ها بازدید کرده‌اند و با توجه به اهمیت موضوع بنده هم شخصا از چند پروژه مهم از جمله کارخانه آسفالت شهرداری تبریز بازدید داشته‌ام.

اشرف‌نیا با بیان اینکه گزارش وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرداری تبریز در سال 97 به رئیس شورای شهر تبریز ارائه شده است، خبر داد: عملکرد شهرداری تبریز در این حوزه نسبت به گذشته بهبود پیدا کرده است.

وی روند اجرا و کیفیت پروژه‌ها را رو به بهبود دانست واظهار کرد: حجم پروژه‌ها با توجه به حجم درآمدها تعریف می‌شود و برای سال 98 هم پیشنهادهایمان را در 3محور ارائه کرده‌ایم.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تبریز تشریح کرد: محور اول پروژه‌های خودگردان، محور دوم تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و محور سوم پروژه‌های مطالعاتی را شامل می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =