یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
کد خبر52558

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز:
بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز بهتر و برنامه محورتر از بودجه سال‌جاری است

بهشتی

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز گفت: شهرداری تبریز لایحه بودجه ۹۸ را به موقع و برنامه محورتر به شورا ارائه کرده است.

به گزارش شهریار، محمد باقر بهشتی صبح امروز در جلسه شورای شهر تبریز با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ گفت: بودجه سال ۱۳۹۸ شهرداری تبریز به موقع و به مراتب بهتر، باکیفیت تر و برنامه محورتر از بودجه سال ۱۳۹۷ تدوین و تقدیم شورای شهر شده است.

بهشتی افزود: بعداز ارائه بودجه از سوی شهردار به شورای شهر، کارشناسان مرکز پژوهش های شورا بررسی بودجه را آغاز کردند و این بودجه در حوزه های مختلف درحال بررسی است.

وی با تاکید بر اینکه بررسی بودجه به دو شکل از بالا به پایین و پایین به بالا انجام می شود، افزود: در بررسی پایین به بالای بودجه نشست هایی با تک تک سازمان ها و مناطق برگزار شده و در بررسی هزینه ها و درآمدها نتایج مشترک هم حاصل شده است.

عضو شورای شهر تبریز افزود: تیم های کارشناسی ما در مرکز پژوهش ها در سه محور حفظ وضعیت فعلی، انجام پروژه های جدید و اتمام پروژه های نیمه‌تمام به اتفاق نظر با مناطق شهرداری و سازمانهای شهرداری رسیده اند.

بهشتی تاکید کرد: مناطق و سازمان های مختلف شهرداری برای اتمام روند بررسی بودجه باید اطلاعات کافی را در اختیار مرکز پژوهش ها قرار دهند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =