چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰
کد خبر52362

مدیر عامل سازمان آتش نشانی تبریز:
انفجار منزل مسکونی در شهرک پرواز یک کشته برجای گذاشت

aaa.jpg

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: عصر دیروز پس از گزارش وقوع انفجار مهیب در یکی از ساختمان های شهرک پرواز به سامانه 125 ، گروهی از آتش نشانان ایستگاه شماره 5 ولیعصر به محل حادثه اعزام و با مشاهده ریزش ساختمان و احتمال مدفون شدن نفر در زیر آوار به سرعت عملیات امدادی را آغاز کردند.

به گزارش شهریار، محمد قلیزاده با اشاره به  وقوع انفجار شدید این حادثه افزود: شدت وقوع این انفجار موجب آسیب دیدگی جدی و تخریب ساختمان شده و سایر ساختمان های همجوار نیز دچار آسیب دیدگی و شکستن شیشه ها شده بود.

وی ادامه داد: تیم های عملیاتی آتش نشانی تبریز با بررسی محل و رعایت اصول امداد و نجات در عملیات های آوار برداری، به عملیات کشف و جستجو برای یافتن نفر احتمالی در زیر آوار این حادثه پرداخته و پس از تلاش فنی عملیاتی به پیکر بی جانش را در زیر آوار دست یافتند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز ضمن اشاره به حضور راستگو فرماندار تبریز در این حادثه افزود:  در عملیات امدادی این حادثه نیروهای هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی، مدیر بحران استانداری حضور داشتند.

وی خاطر نشان ساخت: در جریان عملیات کشف و بررسی مرد مدفون در زیر آوار، یکی از فرماندهان آتش نشان نیز به هنگام اجرای عملیات و ریزش آوار دچار آسیب دیدگی از ناحیه پا شده بود که هم اکنون وضع عمومی وی مساعد و تحت درمان است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =