سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
کد خبر52352

انتقاد سرمربی تیم فوتبال شهرداری تبریز از بازی در باتلاق بابل
هیچ کس به فکر سلامتی بازیکنان نیست/ تبریک پیروزی به خونه به خونه

حیدر+جعفری.jpg

تیم فوتبال شهرداری تبریز در زمین باتلاقی و چمن بی کیفیت ورزشگاه هفتم تیر بابل برابر تیم خونه به خونه نتیجه را واگذار کرد سرمربی تیم تبریزی نسبت به شرایط برگزاری این مسابقه انتقاد کند.

حیدر جعفری امروز و پس از دیدار تیمش برابر تیم خونه به خونه بابل در گفتگو با خبرنگار شهریار با تبریک نتیجه بازی به تیم حریف، گفت: بابت این پیروزی و سه امتیازی که تیم خونه به خونه کسب کرد، به استاد خودم آقای اکبر میثاقیان تبریک می گویم اما تاسف می خورم به مسئولانی که تحت هر شرایطی مجوز بازی در این زمین را صادر کردند.
وی ادامه داد: زمین چمن ورزشگاه هفتم تیر کاملا بی کیفیت بود و من نمی دانم چطور مجوز برگزاری مسابقه فوتبال در این زمین صادر شده است. کسانی که این کار را کرده اند، به فکر سلامتی بازیکنان و انجام فوتبال علمی نیستند.
جعفری عنوان کرد: یکی از بازیکنان جوان تیم شهرداری در زمین باتلاق بابل مصدوم شده و رباط پاره کرده است و حالا ناظر و نماینده مسابقه پاسخگوی این اتفاق باشند.
وی افزود: با چنین کارهایی است که فوتبال ما روز به روز پسرفت می کند و کشوری مثل قطر با پنج درصد جمعیت ما با اقتدار قهرمان جام ملت های آسیا می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 11 =