سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
کد خبر52350

هفته بیست و سوم لیگ دسته یک فوتبال کشور
شهرداری تبریز حریف زمین باتلاقی بابل نشد

فوتبال

تیم فوتبال شهرداری تبریز در روزی که بارش باران در بابل، زمین چمن ورزشگاه هفتم تیر این شهر را تبدیل به باتلاق کرده بود، نتوانست از پس میزبان خود تیم خونه به خونه بربیاید.

به گزارش شهریار، هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور با برگزاری سه دیدار آغاز شد که در یکی از این بازی ها تیم شهرداری تبریز با نتیجه دو بر صفر بازی را به میزبان خود تیم خونه به خونه بابل واگذار کرد.

در این دیدار محمود مطلق زاده دقایق ۲۳ و ۶۴ (پنالتی) برای تیم خونه به خونه گلزنی کرد و در سوی مقابل موقعیت های تیم شهرداری تبریز با بی دقتی و در زمین ناهموار و باتلاقی ورزشگاه هفتم تیر یکی پس از دیگری از دست رفت.

این بازی در حالی با پیروزی تیم خونه به خونه همراه شد که بارش باران در بابل و اصرار مسئولان باشگاه میزبان به برگزاری مسابقه در زمین چمن طبیعی بی کیفیت هفتم تیر موجب شد تا شاگردان حیدر جعفری نتوانند فوتبال همیشگی خود را به نمایش بگذارند.

تیم شهرداری تبریز با این نتیجه ۲۱ امتیازی باقی ماند تا با توجه به برد تیم ملوان برابر تیم سرخپوشان پاکدشت، به رده یازدهم جدول برسد. این تیم لیگ یکی فوتبال تبریز هفته آینده استراحت دارد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 4 =