سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
کد خبر52346

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه خبر داد:
مرکز آموزش و سیمولاتور سازمان قطارشهری تبریز افتتاح می‌شود

افتتاح مرکز آموزش و سیمولاتور قطار شهری

مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه گفت: همزمان با سالگرد قیام تاریخی ۲۹ بهمن مردم تبریز و مقارن با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مرکز آموزش و سیمولاتور سازمان قطار شهری تبریز و حومه افتتاح می شود.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان قطار شهری تبریز و حومه، مصطفی مولوی فرد از هزینه کرد سه میلیون و ۴۸۰ هزار یورو به منظور خرید دستگاه سیمولاتور خبر داد و گفت: هزینه احداث ساختمان مرکز آموزش نیز، شش میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده است.
وی همچنین از افتتاح ساختمان شرکت بهره برداری همزمان با این مرکز خبر داد و افزود: ساختمان شرکت بهره‌برداری نیز با هزینه کرد ۱۴ میلیارد و پانصد میلیون تومان، مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه اظهار کرد: ساختمان سیمولاتور در مساحتی بالغ بر ۹۳۰ مترمربع و ساختمان بهره برداری در مساحتی بالغ بر ۲۷۰۰ متر مربع با سازه فولادی ساخته شده است.
وی ضمن تقدیر از مدیران سابق سازمان قطار شهری تبریز و حومه، عنوان کرد: موفقیت های سازمان قطار شهری تبریز و حومه مرهون تلاش های تمامی مدیران، کارکنان، مهندسان و کارگران خدوم این مجموعه است و از عوامل مربوطه و تمام پیمانکارانی که با وجود نوسانات قیمت ها و وضعیت آشفته بازار در کنار مجموعه قطار شهری هستند و با تمام توان برای اتمام پروژه ها تلاش می کنند، سپاسگزاریم.
مولوی فرد با اشاره به زمان دقیق افتتاح مجموعه های فوق، گفت: افتتاح مرکزآموزش و سیمولاتور و ساختمان شرکت بهره‌برداری ساعت ۱۱ و نیم صبح چهارشنبه ۲۴ بهمن، در محل پایانه‌ لاله خط یک، واقع در لاله، شهرک نور، برگزار می‌شود و حضور شهروندان عزیز باعث دلگرمی تلاشگران این مجموعه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 7 =