سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱
کد خبر52338

جهت تماشای دیدار حساس با استقلال تهران
اتوبوس های شرکت واحد در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار می گیرد

شرکت واحد

تماشاگران دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران می توانند جهت عزیمت به ورزشگاه یادگار امام (ره) و تماشای این مسابقه از خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه استفاده کنند.

به گزارش شهریار، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در مسابقه فوتبال بین تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران به تماشاگران سرویس دهی می کند.

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از طریق مبادی میدان ستارخان، میدان جهاد، چهارراه عباسی، ضلع شرقی پایانه محققی (سه راه امین) و چهارراه طالقانی با استفاده از ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت نسبت به انتقال تماشاگران به ورزشگاه یادگار امام (ره) اقدام می کند. مبادی حرکتی اتوبوس ها از طریق دوربین های مرکز هوشمند شرکت واحد در حال کنترل بوده که به محض آغاز حضور هواداران در ایستگاه های تعیین شده، فعالیت اتوبوس ها آغاز می شود .
دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران از چارچوب بازی های هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جام خلیج فارس، از ساعت ۱۵:۳۰ جمعه ۲۶ بهمن در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود و پیش بینی می شود تعداد هوادار زیادی از این مسابقه دیدن کند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =