سه‌شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
کد خبر52332

شهرداری تبریز به کسب رتبه تک رقمی تلاش می کند
میهمانی شاگردان جعفری در چمن نامطلوب خونه به خونه

فوتبال

تیم فوتبال شهرداری تبریز امروز در شرایطی به میهمانی تیم خونه به خونه بابل می رود که با پیروزی در این دیدار می تواند به رتبه تک رقمی در جدول دست یابد.

به گزارش شهریار، هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور امروز شاهد برگزاری سه دیدار در شهرهای مختلف است. بازی هایی که در انزلی، شیراز و بابل برگزار می شود و طی آن تیم های ملوان با سرخپوشان پاکدشت، قشقایی با فجرسپاسی و خونه به خونه با شهرداری تبریز رقابت می کنند.

تیم شهرداری تبریز که هفته قبل موفق شد تیم متحول شده مس رفسنجان را با یک گل در خانه شکست دهد، امروز در بابل به میهمانی تیم خونه به خونه می رود و امیدوار است که بتواند دومین پیروزی متوالی خود در هفته های اخیر لیگ دسته اول را ثبت کند. شاگردان حیدر جعفری در بازی رفت موفق به شکست رقیب بابلی خود شده بودند و حالا آنها در زمین حریف به دنبال پیروزی و یا حداقل کسب یک امتیاز هستند تا با دست پر به تبریز بازگردند.

با این حال اما یکی از نگرانی های تبریزی ها برای این دیدار، زمین چمن طبیعی تیم خونه به خونه است که با توجه به بارش های اخیر در بابل، از کیفیت چندان خوبی برخوردار نیست و این می تواند برای تیم شهرداری تبریز که همیشه در چمن مصنوعی تمرین کرده و عادت چندانی به بازی در چمن طبیعی ندارد، مشکل ساز شود. این در شرایطی است که دو روز قبل از بازی اعلام شد که مسابقه در زمین چمن مصنوعی برگزار می شود اما پس از بازدید فریبرز محمودزاده مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور از چمن طبیعی ورزشگاه هفتم تیر بابل، وضعیت این ورزشگاه تازه بازسازی شده اما دارای چمن نامطلوب مورد تائید وی قرار گرفت تا بازی امروز در این ورزشگاه برگزار شود.

هم اکنون تیم فوتبال شهرداری تبریز با کسب ۲۱ امتیاز از ۱۹ مسابقه در رده دهم جدول است و تیم خونه به خونه بابل با ۱۵ امتیاز از همین تعداد مسابقه در رده چهاردهم قرار دارد. با توجه به مصاف حساس و سخت امروز فجرسپاسی برابر تیم قشقایی در دربی شیرازی ها، شهرداری تبریز این امید و انگیزه را دارد که با پیروزی بر خونه به خونه و شکست فجری ها، یک پله دیگر در جدول صعود کرده و به خانه تک رقمی نهم برسد.

دیدار تیم های خونه به خونه بابل و شهرداری تبریز از ساعت ۱۴ امروز سه شنبه ۲۳ بهمن در ورزشگاه هفتم تیر بابل آغاز می شود. چهار بازی دیگر هفته بیست و سوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور فردا برگزار می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 3 =