دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
کد خبر52317

عضو شورای شهر تبریز در گفتگو با شهریار:
حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تلاش دشمنان را ناکام گذاشت

محرم

عضو شورای شهر تبریز گفت: امسال علی‌رغم سیاه‌نمایی رسانه‌های بیگانه، اقشار مختلف مردم حضور پرشور و پررنگی در راهپیمایی ۲۲بهمن داشتند.

محرم محمدزاده در حاشیه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در گفتگو با شهریار اظهار کرد: چندسال بود که شبکه‌ها و رسانه‌های بیگانه تلاش می‌کردند مردم را دلسرد کنند اما امسال شاهد این هستیم که حضور مردم بیش‌تر و پرشورتر از همیشه است.

وی بیان کرد: رسانه‌های بیگانه در تلاش هستند مردم را نسبت به تمام مدیران و مسئولان کشورمان دلسرد کنند اما واقعیت این است که تعداد مدیران ناکارآمد در کشورمان بسیار کم‌تر از مسئولان دلسوز و انقلابی است.

این عضو شورای شهر تبریز امنیت را یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران دانست و گفت: امروز شاهد آن هستیم که ناامنی در برخی کشورهای منطقه زندگی مردم‌شان را دشوار ساخته است اما امنیت در کشور ما در سطح بسیار مطلوبی قرار دارد و مردم با حضور پرشورشان قدردانی خود را ابراز می‌کنند.

وی همچنین حضور چندین‌هزارنفره خانواده بزرگ شهرداری تبریز در راهپیمایی امروز را مایه خرسندی دانست و گفت: خانواده شهرداری تبریز نسبت به سال‌های گذشته حضور پرشورتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 0 =