یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
کد خبر52312

بیانیه اداره سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

دهه فجر

اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه داد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، در متن این بیانیه آمده است: دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن، روز تبلور شکوه و ایثار مردم همیشه سرافراز و آزادۀ جمهوری اسلامی ایران است.
بی تردید انقلاب اسلامی که دستاورد خون پاک هزاران شهید گلگون کفن و بهترین جوانان این مرز و بوم است با تمسک جستن به حبل متین ولایت راه سعادت دنیوی و اخروی امت اسلامی را تا سر منزل مقصود طی خواهد نمود.
انقلاب اسلامی به عنوان مهمترین تحول سده‌ی اخیر، یک حرکت بزرگ و بی‌بدیل بود که با هوشمندی رهبر فقید انقلاب و همراهی مردم، بر بستری از قلم و آگاهی شکل گرفت، و پیام انقلاب در قالب کلمات به گوش مردم رسید، تا روز موعود که هیمنه‌ی یک حکومت فاسد در هم شکسته شود.
اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز در این ایام فرخنده، به روان پاک قافله عشق حضرت امام راحل درود فرستاده و یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای دفاع مقدس را گرامی داشته و از عموم شهروندان تبریزی دعوت می‌کند تا با حضور در راهپیمایی دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه، همچون گذشته در کنار مردم، نسبت به انعکاس این رویداد ملی و دینی ادای دین کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =