یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
کد خبر52300

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز:
همه با هم برای حماسه‌آفرینی در «فجر چهلم» خواهیم آمد

گزارش تصویری: راهپیمایی با شکوه 22 بهمن مردم تبریز

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با صدور پیامی ضمن دعوت از عموم شهروندان انقلابی برای حضور در حماسه پرصلابت ۲۲بهمن، خاطر نشان کرده‌است: راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن امسال، بار دیگر پیام بیداری و آگاهی انقلاب اسلامی را در جهان طنین‌انداز خواهد کرد.

به گزارش شهریار، در پیام علی مدبّر آمده است: نهال سبز و پرامیدی که ۴۰سال پیش توسط امام خمینی(ره) بنیانگذار فرزانه انقلاب اسلامی، بر خاک سبز ایران اسلامی، نهاده شده، امروز، با هدایت مدبرانه رهبر معظم انقلاب، به درخت استواری بدل گشته و سایه‌ سبز آن تا مرزهای دوردست، رسیده است.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز در ادامۀ پیام گفته است: درود بر روان پاک شهیدانی که خون خویش را به پای شجره انقلاب، جاری ساختند و سلام بر رهروان راستینی که با ایمانی راسخ و قلبی آکنده، خود را مهیای حضور در حماسه حضور فجر چهلم می‌کنند.

مدبّر با اشاره به پیشتازی تبریز و آذربایجان در تاریخ تحولات سیاسی کشور گفته است: شهروندان مومن، ولایتمدار و انقلابی تبریز، در چهل و یک سالگی حماسه تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، بار دیگر میثاق پایمردی و آگاهی خود را به منصه ظهور خواهند گذاشت. وی در ادامه با اشاره به تاثیرات و دستاوردهای حضور پرشور در راهپیمایی آورده است: تاثیر شگرف انقلاب اسلامی در چهار دهه اخیر، مرهون همراهی مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی است؛ در این میان، جایگاه ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیش از سایر فرصت‌های سیاسی و اجتماعی، در رصد تحلیل رسانه‌ها و ناظران سیاسی و بین‌المللی است.

مدبّر، در پایان با دعوت از عموم همشهریان انقلاب برای حضور در راهپیمایی روز دوشنبه ۲۲ بهمن، تاکید کرده است: طنین آزادی و آگاهی ایران اسلامی در روز ۲۲ بهمن، پاسخی در خور زورگویان و بدخواهان ایران اسلامی خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 13 =