یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
کد خبر52292

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز:
حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تمام معادلات سیاسی دشمنان را برهم می زند

حمیدی.jpg

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از آمادگی کامل شهرداری تبریز برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.

حجت الاسلام احمد حمیدی با اعلام این خبر گفت: از جمله اقدامات شهرداری تبریز به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی 22 بهمن می‌توان به فضاسازی مناسب مسیر راهپیمایی ،تعبیه جایگاه وسیستم صوتی ،پاکسازی و آماده‌سازی ورفع موانع مسیرهای راهپیمایی، ارائه خدمات و سرویس دهی رایگان شرکت اتوبوس رانی به راهپیمایان، اجرای برنامه های هنری در مسیر راهپیمایی نصب پرچم جمهوری اسلامی ایران و به منظور هویت بخشی به سیمای بصری شهر با مضامین شعارهای انقلابی اشاره کرد.
حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز در ویژه برنامه سوگواری ایام فاطمیه که در فرهنگ سرای بزرگ الغدیر برگزار شد با اشاره به حساسیت و اهمیت بالای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن در نابودی  معادلات سیاسی دشمنان اظهار داشت؛ در طول 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران،استکبار جهانی با بسیج تمامی امکانات خود اعم از انواع توطئه ها، تهدیدها، تحریم ها و هجمه های فرهنگی امیدوار به ناامیدی مردم از اسلام و انقلاب بوده است که همیشه نیز حضور گسترده مردم  در راهپیمایی های 22 بهمن مشت محکمی بر دهان آنها وارد کرده است.
حجت الاسلام احمد حمیدی ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت :عزت، اقتدار و استقلال ایران اسلامی سرمایه‌ها و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستند و همه باید با تمام توان مدافع آن باشیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه تمامی خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی مرهون خون شهدای ایران اسلامی است گفت: مردم ایران به خصوص شهروندان تبریزی با حضور پر شور و حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام انقلاب را به تمام جهان صادر می کنند.
حجت الاسلام احمد حمیدی  با اشاره به اهمیت راهپیمایی امسال 22 بهمن ، بر لزوم حضور یکپارچه و پرشور قشرهای مختلف مردم در این راهپیمایی به عنوان تجدید میثاق ملی با آرمان‌های امام راحل ، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر انقلاب و دوران دفاع مقدس تأکید کرد.
وی خاطرنشان کرد: مدیران، کارکنان و مسوولان خدوم و تلاشگر شهرداری تبریز نیز همچون سال های گذشته  دوشادوش قشرها و طیف های مختلف مردم با حضور در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ، بار دیگر از آرمان ها و ارزش های انقلاب ، امام راحل و شهدای سرافراز انقلاب و دوران دفاع مقدس دفاع خواهند کردوهمچنین بیعتی دوباره با مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای خواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 2 =