یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
کد خبر52291

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا:
هاتف‌شهر، از مزیت‌های مهم فرهنگی در شهرداری است

دبیری.jpg

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز با حضور در موسسه هاتف‌شهر، ضمن بازدید از خدمات فرهنگی و هنری، از تلاش مدیریت و کارکنان این مجموعه قدردانی کرد.

به گزارش شهریار، دکتر شهرام دبیری، در این بازدید، در جریان فعالیت بخش‌های مختلف طراحی، صحافی، چاپ و نشر موسسه هاتف‌شهر قرار گرفت.
وی هاتف‌شهر را از مزیت‌های مهم فرهنگی در مجموعه شهرداری خواند و افزود: این مجموعه، از بدو تاسیس به خوبی توانسته در زمینه اقلام تبلیغاتی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی نقش‌آفرین باشد؛ و از این رو لازم است از تلاش عوامل فعال قدردانی کنم.
دبیری اضافه کرد: برنامه‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی در یک دهه اخیر، وارد دوره تحول شده و به تبع آن، هاتف‌شهر، از ابتکارات و نوآوری‌های حوزه طراحی و چاپ برخوردار بوده‌است.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، در عین حال تاکید کرد: حرکت به سمت طراحی‌های محتوایی و صرفه‌جویی در اقلام مصرفی، همواره باید در برنامه‌های این موسسه برجسته باشد.
میکائیل نظری،معاون فرهنگی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز و طهماسبی مدیر هاتف شهر، در این بازدید، گزارشی از فعالیت‌های این مرکز ارائه داد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 0 =